• Свеж
modabelle Vestito Sposa Обичај 2018 Гроздобер Свадба се Облекуваат арапски Модели Чипка Вистински Фото Линија Бела Свадба Фустани Романтичен

modabelle Vestito Sposa Обичај 2018 Гроздобер Свадба се Облекуваат арапски Модели Чипка Вистински Фото Линија

Оценка на посетителот:
DEN 13507.20
DEN 11481.00 -15 %

Стока
Во продавницата

Колковите _________ инчи /см 4 .
Цел Откази
Ние разбираме дека со нарачување фустан за вашиот специјален повод е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација.
Ве молиме имајте во предвид : ако вашата нарачка спецификации се разликуваат премногу голема мера од финалниот големината барање, промена на големината може да не биде возможна
Враќање На Процесот
1. ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе бидат сосема исти како и на сликите можете да го видите. Уште еднаш, ви благодариме за нарачување фустани во нашата продавница и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде. По пристигнувањето на вашиот пакет, ние ве охрабруваме да ги проверите и да бидете сигурни дека фустанот е направен за да вашата нарачка спецификации.
Боја : Боја може да варира помеѓу различни CRT и LCD екрани. Половината __________ инчи /см 3. Вклучува објаснување и фотографии документирање на причината за враќање.обичај се прилагоди не може да прифати било каква причина се откаже и retreun. Добрата вест е што по поставување на својата цел, има уште време да го направите вашиот ум.Нарачки откажана 1-3 дена по исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена, и 50% на набавната цена. Шупливи до подот _________ инчи /см 5 . Вашите коментари се од големо значење во нашиот бизнис успех.
Враќање За Замена или Рефундирање
1.
Ддв број : Бразил Гостите , ве молиме да ги доставите на CPF број со цел да се изедначи царинење, тоа ќе биде потребно ако го изберат
превозот со UPS или DHL. Предмети вратени во неприфатливата состојба ние не ќе се обработува како наплата и ќе се испраќаат назад кон вас. Руски Клиенти , ве молиме потврдете го вашето име е полно име.Нарачки откажана после 3 дена од денот на исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена.Вашето задоволство е од суштинско значење за нас.

Карактеристики на производот

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, Custom Size
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Бренд Име:
modabelle
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Pleat,Цвеќиња,Шема,Чипка,Appliques
Вистински Слики:
Yes
Назад Дизајн:
Ланче
Моден Елемент:
Гроздобер
Број На Модел На:
2017111602
Воз:
Понесете/ Четка Воз
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Свадба Фустан Ткаенина:
organza
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
Деколте:
V Деколте
За Бремени Жени:
No
Големина:
Custom made, Plus Size,Standard Size
превозот:
Брза испорака
Стил:
облека де mariage
Тип:
свадба наметки
Дизајни:
backless свадба облечи
принцезата свадба фустани:
vestido де noiva 2018

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.