• Свеж
Черепот Handprint Автомобил Опашка Светлина Guard Задниот Поклопец Светилка Намали Надворешниот Заштитник Одговара за Jeep Wrangler JK & Неограничен 2/4 врата

Черепот Handprint Автомобил Опашка Светлина Guard Задниот Поклопец Светилка Намали Надворешниот Заштитник Одговара

Оценка на посетителот:
DEN 1295.52
DEN 1205.00 -7 %

Стока
Во продавницата

Време на испорака : EMS,UPS-от,DHL,Fedex и TNT express превозот обично се 3-7 работни дена зависи од земјата доставени до. Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Ако не информира нас.но ќе мора да плаќаат дополнителни такси превозот. Ние обезбедуваме EMS, DHL, UPS-от, ТНТ или Кина, Воздухот mail за превозот метод. Ние прифаќа Pay Pal, ЗАЧУВАМ итн. Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.Черепот Handprint Црна Опашка светлина Покрие Трим Чувари Заштитник Одговара за Jeep Wrangler JK & Неограничен 2/4 врата
Објектот Fitment :
Одговара за Jeep Wrangler
Опис : Боја : Црна Материјал : Алуминиум Легура Лесна инсталација.ако објектот е неисправен по 1months,можете исто така да испратите неисправни објект за нас. Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга.ние ќе испрати бренд нови една за вас, откако ќе ги примите на неисправни објект.ОЕМ и ODM,сите вашиот кориснички осветлување можеме да ви помогне да дизајн и стави во производство. Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот. Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува. за плаќање. Во ретки случаи, строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, ве молиме да бидете трпеливи.објектот ќе биде предаден во рок од 1~5 работни дена откако сме го примиле исплата.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Светилка Капи
Објектот Висина:
0inch
Модел Година:
2007-2017
Бренд Име:
LARATH
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Специјални Функции:
Опашката Светлина Guard
Име На Модел:
hg8hsskw
Автомобил модел:
за Wrangler
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0.4kg
Пакет Се Вклучени:
2 парчиња Опашка Светлина Заштитник

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.