• Свеж
ПИР Senser Инфраред IR Switch Модул Тело Сензор за Движење На Авто исклучување Светилки Светла

ПИР Senser Инфраред IR Switch Модул Тело Сензор за Движење На Авто исклучување Светилки Светла

Оценка на посетителот:
DEN 192.48
DEN 144.00 -25 %

Стока
Во продавницата

Infared IR Switch Модул Тело Сензор за Движење Авто исклучување На Светлата Светилки
Функција: уреди со покажувач на опсегот : 2-8 метри, уреди со покажувач на принципот : инфрацрвен сензор Излез форма : два реда, еден оган линија Одложување off time : 30 секунди -7 минути ⊙ на фабрички поставки за се околу 30 секунди Спецификации Големина : 86 * 86mm Напон : 180-250 V Разумен : во текот на целиот ден индукција или навечер индукција, на фабрички поставки за темната сензор уреди со покажувач на опсегот : конус агол ≤ 120 ° Оптоварување моќ : блескаво светилка Забелешка : Префрлете се во поврзани, ако некој во префрлете се во рамките на опсегот на активности се поврзани, средината ќе не престане да трепка феномен. Ако на лице да ја напушти индукција спектар според времето пред последниот заминување како основна точка, почна да се одложи.
Производство опис:

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Светилка Основи
сертификација:
CE,CCC
Карактеристики:
Во текот на целиот ден индукција или навечер индукција
Бренд Име:
Free_on
Број На Модел На:
PI0217
База Материјал:
Пластични

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.