• Свеж
Гел Спортски Табани Жени Мажи Чевли Подлога Ортопедски Масажа Амортизацијата Deodorant Воена Мека Удобно Силикони Табани Palmilhas

Гел Спортски Табани Жени Мажи Чевли Подлога Ортопедски Масажа Амортизацијата Deodorant Воена Мека Удобно Силикони

Оценка на посетителот:
DEN 367.68
DEN 331.00 -10 %

Стока
Во продавницата


Гел Спортски Табани Жени Мажи Чевли Подлога Ортопедски Масажа Амортизацијата Deodorant Воена Мека Удобно Силикони Табани Palmilhas
Име На Производ : Гел Спортски Табани
Материјал : Површина ја апсорбира потта специјални ткаенини,Назад гел
Димовска методи : чистење со вода,да се исуши природно
Функција : Дише,апсорбираат потта,антибактериски,амортизацијата,масажа
Пакет Содржина : Еден пар * Чевли Табани
Забелешка : За одржување на здравјето и хигиената, ние ви препорачуваме да се купи барем 2 пара едно време.
Specifcation :
Жените Големина 35 - 43 код,НИ големина 5 - 9 може да се намали со себе
Мажите Големина 40 - 45 код, НИ големина 7 - 11 може да се намали со себе
Имаме боја на линија код во задниот дел на табани, може да се намали на тоа, според вашите сопствени нозе.
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме
Забелешка : ве Молиме погледнете на следнава табела е прикажана,изберете вистинската големина,ви благодарам.

Карактеристики на производот

боја:
Мажите Големина 7 до 11, Жените Големина од 5 до 9
Тип На Објект:
Табани
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Шок-Absorbant,Анти-Лизгава,Мала Тежина,Тешко Носи,Пот-Absorbant,Лак За Поддршка
Бренд Име:
UCLOEAR
Insole Висина:
≤1cm
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Број На Модел На:
Табани
Материјал:
Силикони
Табани Боја:
Како се покаже слика
Име на производ:
спортски табани
Insole Пол:
Унисекс
Тврдост:
Мека
Повод:
Чевли Подлога
гел табани:
Yes
силиконски insole:
Yes
Insole Тип:
Здравствена Заштита Insole
Големина:
One size fit all(can cut the shoes pad according to your shoes size)

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.