• Свеж
DIN Монтирани AC напон 220V Ресетирате Времето Акумулаторот LCD Дисплеј 0 - 9999.9 h Контра H7ET-BVM-h

DIN Монтирани AC напон 220V Ресетирате Времето Акумулаторот LCD Дисплеј 0 - 9999.9 h Контра H7ET-BVM-h

Оценка на посетителот:
DEN 477.60

Стока
Во продавницата


Име на производ Време Контра Модел H7 ET-BVM-h Бројот на Цифри 6 Пребројување Опсег 0 - 9999.9 h Сигнал Влезниот Напон AC 110-220 V Ресетирате Влезен Напон AC напон 220 V Контра Големина 4.8 x 2.4 x 5.2 cm/ 1.9" x 0.9" x 2" (L*W*T) Монтажа Големина 4.5 x 2.2 x 4.2 cm/1.77" x 0.86" x 1.65(L*W*Длабочина) Боја Како на Сликата Прикажани
ПРЕВОЗОТ :
Превозот форма : препорачана пошта
Проценка time : 15-25days на светот
Answer : ___________________________ Note :
1 : Објекти во акцијата ќе бидат испратени во рок од 24 часа откако сте изработка на плаќање и оние кои се надвор од акциите, ќе се организира за да се испрати во рамките на обработка дена ние во собата.
2 : Испорака задолжен е за вас.
3 : ве Молиме бидете сигурни дека ќе добие најмалку-оданочуваат предмети, исто така, ние може да delcare ниска вредност за вас.
Гаранција :
Ние ви обезбеди 12 месец фабрика гаранција.
Политика :
Ако објекти беа оштетени или загубени за време на транспортот,ве молиме контактирајте со нас во 7days,ние ќе ја вие или рефундирање на дека.
ANYQUESTIONS ВЕ МОЛИМЕ КАПКА Е-МЕЈЛ НАС ПРЕКУ ALIEXPRESS ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ НА TRADEMANAGER.
СРЕЌЕН НАДДАВАЊЕ!

Карактеристики на производот

Тип:
како опис

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.