• Свеж
Ласерски Tassel чипка средување на злато и сребро beaded дополнителните sequined чипка лента трим Танц облечи национална облека, додатоци

Ласерски Tassel чипка средување на злато и сребро beaded дополнителните sequined чипка лента трим Танц облечи

Оценка на посетителот:
DEN 911.52
DEN 729.00 -20 %

Стока
Во продавницата

Ширина : 4cm/1.57" Боја : злато/ сребрена Цената е 3 метри Овој прекрасен дизајн парче има многу мека рака чувствуваат, идеален за облека, партија се облекуваат, lingeries, кукли облека, завеси, шамс, светилка нијанси,... * Идеален за брегот на слоновата чипка намали, слонова коска чипка фустан, слонова коска булчински жартиера, слонова коска цвет девојка се облекуваат, чипка фустан, булчински фустан и свадба gown . * Мека и удобна handfeel * трговија на Големо accetpable ! Ви благодариме за шопинг и имаат убав ден засекогаш !

Карактеристики на производот

боја:
Злато, Сребро.
Тип:
Fringe
Материјал:
Мушка
Употреба:
Декоративни,Облека,Дом Текстил
боја:
Злато/ сребрена

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.