• Свеж
Лустерот светлина E14 95-245v Златна Црно Железо Уметност K9 кристал Круг Модерна Спалната соба Дневна Соба Светлина CE ROSH Сопствени Дизајниран

Лустерот светлина E14 95-245v Златна Црно Железо Уметност K9 кристал Круг Модерна Спалната соба Дневна Соба Светлина

Оценка на посетителот:
DEN 10350.72

Стока
Во продавницата


ПОВРЗАНИ ПРОДАЖБА
ЗНАЕЊЕ
[ПРЕПОРАЧУВАМЕ]
Нашата компанија е специјализирана во производство на LED лустерот ,ПРЕДВОДЕНА Pendant светлина , LED Таванот светлина .
Тоа главно извезуваат во Европа и САД, итн. Производот е со врвен квалитет, практичниот ефект е подобро од сликите.
Со цел да се задоволат индивидуалните потреби на различни странство купувачи, компанијата е подигнувањето на приватните кориснички сервисирање , Прифаќање на ОЕМ клиенти, слободни дизајн и бесплатна професионална советување, и нуди најдобра цена пониска од маркетинг.
Добредојдовте на трговците на мало или големо да се консултираат и купување.
[ Спецификација ] Големини :
D35 CM 8-15mts
D45 CM 10-20mts
[ Извор на светлина ] Слободни Висока лумен LED Извори .
[ Материјал ] Полиран челик +Железо плоча (Antirust и Силна), Вистински K9 кристал(Clear & Шармантна) , специјален челик жица(Трајни), Керамички светлина носител(Добро за Ладење).
[ Пакет ] се Состои од Дебел Styrofoam , висок квалитет на kraft Тетрапак пакување.
[ Потекло ] Кина
Квалитет : На лустери се сите strickly според УЛ/CE/ССА стандард .
Детали
БАРАЊЕ ИСПЛАТА ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ ИНФОРМАЦИИ ЗА СЕРТИФИКАЦИЈА

Карактеристики на производот

Абажур Боја:
Balck База, Црна База
Боја На Каросеријата:
D35CM, D45CM
Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Тип На Објект:
таванот светла
Стил:
Модерна
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Материјал:
Метал
Тело Материјал:
Кристал,Од Не ' Рѓосувачки Челик
сертификација:
RoHS,CCC,CE
Техника:
Перфориран
Број на извори на светлина:
4
Напон:
90-260V
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заврши:
Полиран Челик
Примена:
Кревет Во Соба,Трпезарија
Карактеристики:
k9 кристал , stailess челик база, led сијалица
Употреба:
празник
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
База Тип:
E14
Гаранција:
2
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC
Осветлување Област:
3-метри 5square

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.