• Свеж
Античкиот Ротари Фиксен Телефон, Со Повик ID Датум Часовник Прилагодување Прстен Без Батерија Класичната Телефон За Домашна Канцеларија

Античкиот Ротари Фиксен Телефон, Со Повик ID Датум Часовник Прилагодување Прстен Без Батерија Класичната Телефон

Оценка на посетителот:
DEN 2159.52
DEN 2052.00 -5 %

Стока
Во продавницата

Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации , така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние брод на налози во рок од 1-3 дена по исплата потврди, во нормални услови, Сите објекти ќе бидат внимателно селектирани,пакуваат, а потоа се испраќаат .НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА
. Повикувачот јачината на ѕвонење е прилагодлив 5. Електронски calendar, date, clock и недела покаже 8. ретро тонови на ѕвонење (слатка tingling ѕвона) 4. Нашата цел е задоволството на клиентите!
5. Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел. Поради акции satus и временски разлики,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака . Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот тоа беше примено, Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена , се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена, нема исклучоци! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Се врати и враќање
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е(се) не како рекламира
. Ние брод на светот, транспорт режимите вклучуваат EMS,DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ,Кина Пост,хонг конг Пост,итн. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и ти НАЈМНОГУ ни овозможи со Превозот следење на број,специфична причина за враќање ,и вашиот po#.

Карактеристики на производот

боја:
Бела
Жица Тип:
Corded
Број На Модел На:
501
Бренд Име:
Beamio
Тип:
Телефони
Говорна Пошта:
No
Caller ID :
Yes
Допир:
No
боја:
Бела
Се користи за:
Дома,Бизнис,Луксузни,Хотел
Броевите зачувани:
No
Материјал:
Алуминиумски+ABS
Тежина:
1.8 kg
гроздобер телефон:
антички стил телефон
Telefone Fixo:
Telefonos
Redial:
Yes

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.