• Свеж
ПАР Хируршки Челик, Дрво на Животот Шупливи Двојно Разгореа Месо Тунелот Plug Earring Мерач Уво Проширувач Носилки Пирсинг Накит

ПАР Хируршки Челик, Дрво на Животот Шупливи Двојно Разгореа Месо Тунелот Plug Earring Мерач Уво Проширувач Носилки

Оценка на посетителот:
DEN 109.92
DEN 88.00 -20 %

Стока
Во продавницата

*Состојба : 100% Сосема Нов *Бренд : Dream Lee *Нема Штета на Човечкото Тело *Стил : Шупливи Двојно Разгореа Plug Тунел *Главен Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик & Цинк Легура *Носат Должина : 6mm *Мерач : 10мм,12mm,14mm,16mm,18mm,20mm *Боја : Сребро. *Пакување : секој пар секој opp вреќа *Многу 1pair(2piece) *Професионална Пакување за да се заштити вашата предмети *Гаранција : 365days Гаранција

Карактеристики на производот

Метална боја:
10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
8503
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Мерач:
10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm
боја:
Сребро.
многу:
Се продаваат како пар

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.