• Свеж
Pinksee Сјајна Розова Срцето Кристал Папокот Папокот Прстени 3 Бои На Располагање Мода Жените Пирсинг На Тело Накит

Pinksee Сјајна Розова Срцето Кристал Папокот Папокот Прстени 3 Бои На Располагање Мода Жените Пирсинг На Тело

Оценка на посетителот:
DEN 115.68
DEN 94.00 -19 %

Стока
Во продавницата


и ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС за вредност над $200 и тоа трае околу 5-13 дена да пристигнат.Ние брод на светот.20%
6%
Целосна Наплата
Канада
Пристигнуваат го оценувате
0%
0.
За Плаќање
1. За голема цел ќе бидат понудени за екстра попуст од се да ни се јавите.
Производство Опис :
Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет. Ако не ви се допаѓа предмети, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по ред се примени, доколку предмети во вашиот поседување над 4 дена, се смета дека се користи и ние не ќе ја прашање ќе враќање на парите или замена. Се надевам дека ќе може да се разбере. ВИ БЛАГОДАРИМЕ!
Q & A
1. Ако има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас на прво место.Ние брод предмети во рок од 3 дена по приемот на системот за исплата потврда;
3.Ние ќе брод од Кина пост за вредност под $200 и тоа трае околу 15-45 дена пристигнат, Понекогаш за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 40-60 дена. Ако можам да направам повеќе цел, може да ми даде повеќе попуст? Како да го направите тоа?
Yes (да).Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди добар купување искуство и нула ризик купување;
2.
Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди и ние ќе се врати.Ние ќе рефундирање на дека целосна предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив,за било која причина,
целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба;
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Ве молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Pinksee
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Број На Модел На:
P0001/MU
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Точка име :
папокот бел копчето прстени
Материјал:
Нерѓосувачки Челик/ Бакар
Копчиња:
Пирсинг Прстени
боја:
3 бои
клучни зборови:
жените накит
жешка:
Кристално Срце Pendant Папокот Прстен
Големина:
See Picture
вести:
Трендовски Накит Пирсинг
Тип:
моден накит

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.