• Свеж
Оригиналниот DJI Искра Летало Горниот Школка Midlle Рамка Тело Случај Покрие Трупот Замена Поправка на Дел dji Искра Рамка Додатоци

Оригиналниот DJI Искра Летало Горниот Школка Midlle Рамка Тело Случај Покрие Трупот Замена Поправка на Дел dji

Оценка на посетителот:
DEN 1199.04
DEN 720.00 -40 %

Стока
Во продавницата


Оригиналниот DJI Искра Летало Горниот Школка Midlle Рамка Тело Случај Покрие Трупот Замена
Поправка на Дел dji Искра Рамка Додатоци
Опис : 100% Сосема нов и Висок квалитет, Специјално Користи за DJI Искра летало. Ова е замена Школка за вашиот Искра Quadcopter од DJI. Пет боја на Искра горниот школка е на залиха сега.изберете еден ви се допаѓа најмногу! Средината на Рамката не inclue предизвика моторни и европската социјална повелба Одбор.

Карактеристики на производот

Беспилотни Летала Додатоци Тип:
телото школка
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
DJI Искра тело школка
Бренд Име:
BEYONDSKY
Компатибилен Летало Бренд:
DJI

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.