• Свеж
Бесплатен превозот популарни Simthread полиестер везови машина тема 1000m/мини-кралот гајтанот

Бесплатен превозот популарни Simthread полиестер везови машина тема 1000m/мини-кралот гајтанот

Оценка на посетителот:
DEN 9119.52

Стока
Во продавницата

Карактеристики :
Полиестер везови темата е изработена од полиестер филамент предиво.
Висок Истрајност;
Добро постојаност на боја;
Свила-како сјај;
Еко-пријателски;
Конкурентни и атрактивни цени! Пазарот е Популарна Тема
Идеален за било кој тип машина
Оптимални перформанси
Превозот Забелешка :
Превозот времето е 3-7days за бесплатен превозот од DHL, Fed Ex, & EMS (околу 3 ~ 15 дена) или други курир по плаќање.

Карактеристики на производот

Бренд Име:
Simthread
Техника:
Mercerized
Материјал:
100% Полиестер
Употреба:
Плетење,Шиење,Капчиња,Крстот Бод,Teabag,Везови,Рачно Плетење,Ткаење
Функција:
Еластична,Ниско Ниво На Намалување,Абразија-Отпорни,Висока Издржливост,Еко-Пријателски
Шема:
Обоена
Предиво Тип:
Филамент
Тежина (g/топка):
26g
Предиво Count:
108D/2
Број На Модел На:
108D/2
Make-up прозорци:
1000m
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
боја:
112

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.