• Свеж
Бесплатни обичај Бадминтон кошула за Мажи/Жени , спортот, како бадминтон, т-маица, Тенис на Маса кошули , Тенис носат сува-кул кошула 5059

Бесплатни обичај Бадминтон кошула за Мажи/Жени , спортот, како бадминтон, т-маица, Тенис на Маса кошули , Тенис

Оценка на посетителот:
DEN 700.80
DEN 638.00 -9 %

Стока
Во продавницата

Маж /Жена една кошула ,ве Молиме имајте во предвид .
1. Сите големина детали се мери со рачно, па би можеле да имаат податоци грешки во 1-2.5 cm;
2. Оние кои се во Азија големината не е Америка или Европа големина
3. Бесплатни Печатење една линија на писма на кошулата

Карактеристики на производот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
NAiMAi
Материјал:
Полиестер
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Краток
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Смалуваат,Анти-Навремено,Анти-Pilling
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Кошули
Спорт Тип:
Тенис

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.