• Свеж
DIANQI TE7508 Две Пре-изолирани Цевка во облик на Крајот Ладно-цедените терминали/Кабел Конектор/Wire Конектор 1000PCS/Пакет

DIANQI TE7508 Две Пре-изолирани Цевка во облик на Крајот Ладно-цедените терминали/Кабел Конектор/Wire Конектор

Оценка на посетителот:
DEN 202.56

Стока
Во продавницата


1000 PCS/Пакет TE 7508 Две Пре-изолирани Цевка во облик на Крајот Терминал Конектори/Кабел Конектор/Wire Конектор
Карактеристики :
Работна температура лимит : 105 Ui = 300 V Материјал на E нсд : Бакар Изолациони материјали : Најлон ITEMNO ДИРИГЕНТ Димензија (mm) Боја F L W B DΦ CΦ Германија Франција ТЕ 0508 2 x 0.5 8 14.5 8 6.5 1.8 1.5 Бела Бела ТЕ 7508 2 x 0.75 8 14.7 8 6.7 2.1 1.8 Сина, Сива ТЕ 7510 2 x 0.75 10 16.7 10 6.7 2.1 1.8 ТЕ 1008 2 x 1.0 8 15.1 8 7.1 2.3 2.0 Црвена Црвена ТЕ 1010 2 x 1.0 10 17.1 10 7.1 2.3 2.0 ТЕ 1508-2 х 1.5 8 15.5 8 7.2 2.6 2.3 Црна, Жолта ТЕ 1512-2 х 1.5 12 19.5 12 7.5 2.6 2.3 ТЕ 2510 2 x 2.5 10 18.5 10 8.5 3.3 2.9 Сива Сини ТЕ 2513 2 x 2.5 13 21.5 13 8.5 3.3 2.9 ТЕ 4012 2 x 4.0 12 23.1 12 11.1 4.2 3.8 Портокал Сива ТЕ 6014 2 x 6.0 14 26.1 14 12.1 5.3 4.9 Зелена Жолта TE 10 - 14 2 x 10.0 14 26.6 14 12.0 6.9 6.5 Кафена и Црвена ТЕ 16 -14 2 x 16.0 14 31.3 8.9 17.3 8.7 8.3 Млечниот Сина
Плаќање :
1. Ако имате било каков проблем со плаќање ве молиме контактирајте со нас.
2. Ако одлучите да се купи многу предмети,можете да разговарате со нас и ние ќе ви ги даде попуст.
Превозот :
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-5 дена.
2. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро.
Повратни информации :
Вашето мислење е навистина важно за нас,ако сте задоволни со нашата предмети ве молиме да дадете добар пофалби. напротив, ако donnot како нашите објектот, ве молиме контактирајте со нас,и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодарам многу.
Вас кои сакаат среќен шопинг !!!

Карактеристики на производот

Бренд Име:
DIANQI
Тип:
Crimp Терминал
is_customized:
Yes
Примена:
Осветлување

Поврзани производи

2120pcs Изолирани Кабелот Pin Крајот Терминали Бакар Crimp Конектор за Полнење Поставите 22-5 AWG Сино/Зелено/Жолта/Црвено/Бело/Black/Портокал

990.24 -40 % DEN 594.00

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.