• Свеж
EZ (5M1+5FT) Profeesional Тетоважа Игли и Цевки Совети Мешани Избрани Стерилизирате Тетоважа Игли 5M1 за Еднократна употреба Тетоважа Совети 5FT

EZ (5M1+5FT) Profeesional Тетоважа Игли и Цевки Совети Мешани Избрани Стерилизирате Тетоважа Игли 5M1 за Еднократна

Оценка на посетителот:
DEN 594.24
DEN 564.00 -5 %

Стока
Во продавницата

ви благодариме за купување во нашата продавница ! Тетоважата игли се незаменливи алатки за tattooing. Тие се изработени од високо квалитетен материјал, безопасни за човечкото здравје. Овој професионален тетоважа игли се одговара за сите видови на тетоважа машини. Сите од нив се пред-sterilized и претходно направени, погодно за лагер и shader. Тоа карактеристики фини линии и детални работа, правејќи ефект е извонреден. Апсолутно безбедна и здрава на кожата. Совршен избор за луѓе кои сакаат tattooing! 1. Тоа е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, трајни доволно за вашето секојдневно користење
2. Професионални Тетоважа Игли се безопасни, sterilized, од не ' рѓосувачки челик за лагер и shader
3. Тоа е задолжително за сегашните или идните игла
4. Внимателно дизајнирани, одличен за да користите многу convinient
5. За оптимална безбедност и квалитет, може да се потпирај се на овие тетоважа игли кои се sterilized
6. Совршен за сите видови на тетоважа машини
7. Погоден за професионална употреба или домашна употреба !
Пакет incloude :
5 M1 тетоважа игли 50 компјутери
5 FT тетоважа совети 50 компјутери

Карактеристики на производот

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
EZ
Број На Модел На:
тетоважа игли и совети сет
игли:
5M1
совети:
5F
боја:
Бела

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.