• Свеж
USB 3.0 Тип C ЦЕНТАР За HDMI 4K USB-C Адаптер 5-во-1 Мултифункционален Тип-C Thunderbolt Конвертор Со USB 3.0 Порт За MacBook Pro

USB 3.0 Тип C ЦЕНТАР За HDMI 4K USB-C Адаптер 5-во-1 Мултифункционален Тип-C Thunderbolt Конвертор Со USB 3.0

Оценка на посетителот:
DEN 3132.00
DEN 1597.00 -49 %

Стока
Во продавницата


Бренд : Navceker
Материјал : ABS
Боја : Сребрена/Сива
LED индикатор за светло во боја : Зелена
Кабел должина : Околу.0 центар за лаптоп со висок квалитет 1-нога или повеќе USB 3. Имајте USB 3.0 порти, еден USB Напојување со Испорака Тип-C полнење порта, еден HDMI излезен порт од еден USB-C порта или Thunderbolt 3 (USB-C) порт.0 уреди подалеку од компјутерот.
Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да додадете во количката или додадете во Омилени,Изненадување купони е на чекање за вас да се извлече,
повеќе рафинирано мали подароци слободни да ја испратите, ве молиме контактирајте со сервисот.0 уреди/кабли/конектори.
Опција 4 : Користиме високо квалитетни заштитените USB 3.0 продолжување кабел.0 Порт За Mac Book Pro
ZY-HU30,Navceker 5-во-1 Мултифункционален USB-C Центар со Моќта на Испорака е идеално решение за лап-топ компјутери и други уреди со достапните USB-C порта или Thunderbolt 3 (USB-C) порт.85-инчен)
За Dell XPS 13 9350 (13-инчен) / XPS 15 9550 (15-инчен)
За Леново Јога 900 (13.0 Тип-порта
1 * HDMI 1.0 радио фреквенција пречки за безжична конекција на некои лаптопи :
Опција 1 : Поврзување на лаптоп на 5 GHz Wi-Fi мрежа. Поддршка топла замена функција.
Висока компатибилност, може да авто-натпревар извор и екранот на уредот :
Во согласност со HDMI 1.0 Портови :
Три Super Speed USB 3.00 mm (L * W * H)
Пакет тежина : Околу.7 инчи)
Системски побарувања : USB-C овозможено уреди со Windows 10/8/7/XP/2000, mac OS X 10.4 излезна порта
Видео резолуција (HDMI излезен порт) : До 4 K UHD (3840x2160 @ 30 Hz) или 2 K/1080p/720p/480p/360p
Трансфер на податоци го оценувате : До 5 Gbps
Напојување : USB bus-напојуван
Компатибилен USB-C уреди (вклучувајќи, но не ограничувајќи се на следните)
За Mac Book (12-инчен)
За Mac Book Pro (13-инчен & 15-инчен)
За Google Chromebook Pixel (12.

Карактеристики на производот

Должина:
USB 3.0 HDMI adapter
Надворешниот Дијаметар:
1mm
Примена:
Проектор,За iPod,Телевизија,Камера,Компјутер,ДВД Плеер,Мултимедијални,ТВ КУТИЈА,Монитор,MP3 / MP4 Плеер
Бренд Име:
Navceker
Конектор A:
Тип-C,Thunderbolt 3
Пакување:
картонска кутија
Пакет:
Yes
Функција:
USB3.0
Пакет:
Пакет 1
Број На Модел На:
ZY-HU30
Конектор Б:
Thunderbolt 3,HDMI,Тип-C,USB
оклопна:
Не-Заштитени
Пол:
Машко-Женски
Тип:
Тип-C Кабли
Примена:
XBox,LCD
Тип-C Кабли:
Tpye-C до USB 3.0 HDMI 1.4 адаптер
USB 3.0:
usb 3.0 hdmi центар адаптер
hdmi порт:
USB 3.0 HDMI 1.4 адаптер
Резолуција:
USB-C Центар со Тип-C Моќ Испорака 4K Видео
центар:
Тип В за HDMI USB 3.0 USB-C ЦЕНТАР Адаптер
4K:
5-во-1 Мултифункционален USB-C Центар со Тип-C Моќ Испорака 4K Видео
боја:
Сребро.
Број На Модел На:
ZY-HU30 Тип В за HDMI 1.4 USB 3.0 USB-C ЦЕНТАР Адаптер
Име на производ:
Тип В за HDMI 1.4 USB 3.0 USB-C ЦЕНТАР Адаптер
Гаранција:
една година гаранција слободни

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.