• Свеж
Синтетички Свила Сатен Ткаенина за свадба, роденден на сцената декорација Organza Ткаенина завеса Поставата Крпа Црна, Кафена и Сива Боја

Синтетички Свила Сатен Ткаенина за свадба, роденден на сцената декорација Organza Ткаенина завеса Поставата Крпа

Оценка на посетителот:
DEN 576.00

Стока
Во продавницата

Русија клиент бара целосно име и презиме.
Испорака :
Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.метар метар метар метар метар метар метар метар Материјал : Синтетички chemic влакна Состојба : 100% Сосема Нов Дебелина : Тенок "Однесе вашиот дом,ние сме прекрасна свадба decortion ткаенина ткаенина, љубовта на вашиот famlies" Димензии : ширина 150cm(се Мери со рака,тоа е 0.5-1cm грешка), 100cm Должина Опис : Совршен објект да се поставата на платно,подарок кутија. Answer : ___________________________ Note : Производи може да покаже различни бои со различна светлина и различни graphoscope,на пример,со светлина на боја ќе биде полесна,а со потемна светлината на бојата ќе биде подлабоко. Повеќето безвременски и удобно ткаенина во мода. Па нормално превозот време :
САД : 7-30 дена
О : 10-60 работен ден
Европа : 10-60 работни дена
Бразил : 30-60 дена
Руската : 30-90 работни дена
Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.
Данок :
Ние не сме одговорни за било царина. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки.
Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Трајни и лесни да се грижи.

Карактеристики на производот

Техника:
Ткаени
Тип:
Charmeuse Ткаенина
Бренд Име:
Yesmet
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Обична Обоена
Ширина:
150cm/59''
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
100% Полиестер

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.