• Свеж
150*110cm 7 Бои Шупливи Цвет Tassel Чипка Ткаенина Guipure Чипка Ткаенина За Шиење Облека Свадба се облекуваат Кукла Diy

150*110cm 7 Бои Шупливи Цвет Tassel Чипка Ткаенина Guipure Чипка Ткаенина За Шиење Облека Свадба се облекуваат

Оценка на посетителот:
DEN 1247.52
DEN 973.00 -22 %

Стока
Во продавницата


Опис Детали :
Тоа е добро за украсување на : јака, половината, ткаенината , појас, булчински ,слика рамки, фото албуми, капа, чевли, свадба перница, кукла облека, како и занает.
Големина : околу 150*110cm
Материјал : 60% памук +40% полиестер
Пакет се вклучени : Еден peice чипка Ткаенина(1yard = 36.6 инчен=91.4 см)

Карактеристики на производот

боја:
Црна
Функција:
Дише
Nonwoven Техника:
Spunlace
Техника:
Nonwoven
Материјал:
Полиестер / Памук
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Извезена
Плетени Тип:
Искриват
Тип:
чипка ткаенина
Ширина:
150cm
Стил:
Печатени
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.