• Свеж
Памук Шарени жакард ткаенина во пролет и лето мода фустан ткаенина multicolor

Памук Шарени жакард ткаенина во пролет и лето мода фустан ткаенина multicolor

Оценка на посетителот:
DEN 506.88

Стока
Во продавницата


Грофот : 32*32
Тежина : 90-120(g / ㎡)
Ширина : 145cm
Боење и завршна процес : боја ткаење
Специфични употреба : маица, tablecloth, перница, перница чанти, облека, облека, чевли шапка играчки
Алијас : Памук шарени платно
Погоден сезона : пролет и лето
Популарната елемент : Модерна

Карактеристики на производот

Тип На Производ:
Органски Материјал
Ширина:
145cm
Стил:
Лента
Шема:
Предиво Обоена
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
SALAN
Материјал:
100% Памук
Функција:
Дише
Тип:
brocade ткаенина

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.