• Свеж
Корејски стил виси Ткиво Кутија 6 Џеб Лен Ткаенини Ткиво Случај Седиште Тип на Автомобил транспорт лента Хартиена Салфетка Табела Декорација AU378

Корејски стил виси Ткиво Кутија 6 Џеб Лен Ткаенини Ткиво Случај Седиште Тип на Автомобил транспорт лента Хартиена

Оценка на посетителот:
DEN 333.60

Стока
Во продавницата

Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!
. Нормално, тоа трае 7
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.Корејски стил виси Ткиво Кутија 6 Џеб Лен Ткаенини Ткиво Случај Седиште Тип на Автомобил транспорт лента Хартиена Салфетка Табела Декорација Додатоци Име : ткиво кутија Големина : 25 * 14 * 10СМ Материјал : лен/памук, мешана ткаенина + водоотпорен ЈП слој Пакет : 1 * Ткиво Кутија
Превозот
1. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.

Карактеристики на производот

Материјал:
Платно
Поставување Метод:
Седиште Вид
Применливи Ткиво:
Отстранлив Ткиво
Тип:
Ткиво Случај
Примена:
Соба
Бренд Име:
sankilochan
Стил:
Корејската
Број На Модел На:
AU378

Поврзани производи

Мулти-Користете Бамбус Ткиво Кутија Креативни Далечински Контролер Складирање Кутија Седиште Вид Отстранлив Ткиво

2878.08 -35 % DEN 1871.00

МултиКористете Бамбус Ткиво Кутија Креативни Далечински Контролер Складирање Кутија Седиште Вид Отст�

Ретро Дрвени Мултифункционален Ткиво Кутија, Ролна Хартија Складирање Кутија Хартија Рек Биро Организатор Канцеларија

1195.20 -25 % DEN 897.00

Дрвени Мултифункционален Ткиво Кутија,Царинење, Цврсти, повеќе бои за избор, кои се Продаваат од Страна

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.