• Свеж
100piece Занает Пластика Бела Правоаголник Лента Затворање Кука & Затворач Половината Полнила за Шиење На Облека Градник Клип Куки K115

100piece Занает Пластика Бела Правоаголник Лента Затворање Кука & Затворач Половината Полнила за Шиење На Облека

Оценка на посетителот:
DEN 479.52
DEN 408.00 -15 %

Стока
Во продавницата


Опис : Одлична за декорација. Можете да го украсите вашиот облека,чанти,капи и сл. Одлично за свадба, облека, завеса, букети, чевли, headbands, Beanies,губење на клипот..итн секаде каде што сакате Спецификација (приближно) : Meteral : Пластични Големина : Прибл 16.5 mm вкупна должина x 15mm ширина Боја : Бела Пакет се Вклучени : 1 X 100 парчиња клипови

Карактеристики на производот

Тип На Производ:
Токи
Метал Тип:
Цинк Легура
Употреба:
Чанти,Облека,Појаси
Техника:
позлата
Обликот:
Станот
Тока Тип:
Прстени
Број На Модел На:
k115
Материјал:
Метал
Функција:
Тока
Декорација:
Никој
боја:
Бела
Големина:
Околу 16.5 mm вкупна должина х ширина 15mm
метал тока:
Yes
Прстен тока:
Yes

Поврзани производи

Топла Шамија Ослободувањето Пеперутка Дијаманти Шамија Ослободувањето Копчето Ослободувањето Метал Шарм Темперамент

335.52 -10 % DEN 302.00

Ако имате било какви вредни коментари или предлози, најслободно контактирајте со нас,ви благодариме !С

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.