• Свеж
Дедо Мраз milu елени Форма Чоколадни Бонбони Jello 3D силикони фондан чипка Мувла Мувла декорација торта тесто алатки Алатки за Готвење

Дедо Мраз milu елени Форма Чоколадни Бонбони Jello 3D силикони фондан чипка Мувла Мувла декорација торта тесто

Оценка на посетителот:
DEN 204.96
DEN 184.00 -10 %

Стока
Во продавницата

ве Молам, кога ќе се вратите на стоки кажете ни прв,а ќе се врати EMS,тогаш ние може да го реши тоа брзо!
Драг пријател, ние обично се намали цената на фактурата за да се избегне данок, нормално,сад не е проблем,но за некои земја,тоа е малку тешко, како што се канада, ако има некои даночни обвинет од страна влада, клиентот треба да биде одговорно за даночната( околу $10-$20), ви благодариме!
. Ние се заблагодарам и да ви даде подобра услуга следниот пат.
Ние обично испратите стоки преку експрес : DHL ,тоа треба 3-5 дена подоцна за да се дојде ако брод во Европа, Северна Америка,Austrlia , а треба 5-7days да Азија,Јужна Америка и Африка. Ако не се задоволи со квалитетот, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да остават негативни повратни информации, ние ќе ви одговори и да го решат проблемот што е можно поскоро.
Дедо Мраз milu елени Форма Чоколадни Бонбони Jello 3 D силикони фондан чипка Мувла Мувла декорација торта тесто алатки Алатки за Готвење
Големина : Како на сликата покажува
Боја : Случајно испорака
Материјал : Силикон
Лесен за употреба и чистење
Бруто тежина : Околу 88g
Пакет содржи : 1x на Силиконски Калап
Answer : ___________________________ Note :
Тоа е рачни мерења на локации, може да биде од 2-3мм грешка. ве Молиме бидете објектот остане оригинална состојба,Ако тоа не се?т одговара на вас, ние само го прифати не се оштетени објекти. за Да се избегне испорака изгубени, вратите треба да бидат договорени од страна на регистрирате воздухопловната, такси превозот на вратите треба да бидат платени од страна на купувачот. И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Карактеристики на производот

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
flowerherd
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,SGS
Торта Алатки Тип:
Габи,

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.