• Свеж
Guluote Дрвото На Животот сапун фондан торта калапи сапун чоколадо мувла FMF

Guluote Дрвото На Животот сапун фондан торта калапи сапун чоколадо мувла FMF

Оценка на посетителот:
DEN 273.12

Стока
Во продавницата


* Лесно да се добие, мирис и вкус далеку
* Обновливи, не-стап
* packgae внатрешноста : 1pc
Ние брод на сите стоки во рамките 72hours по приемот на плаќање (освен за одмор и за викенд). Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да го реши проблемот. Тоа најмногу се должи на поштата
Resturns
Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
Сите се враќа објект не смее да се користи или покажува никакви знаци на намерна штета и треба да биде во оригинална амбалажа.
Земја
Дојде време
Превозот Метод
Превозот Надомест
светот
20-45 дена
Меѓународниот Воздушен Mail
Бесплатен Превозот во светот
Ние брод од страна на Меѓународниот Воздушен - mail од Кина од страна на Кина пост, Обично можете да добиете пакет брзо во рок од 25 дена, но понекогаш тоа може да трае околу 45 дена да пристигнат.26") * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор
* Материјал : висок квалитет на храна одделение Силиконски
* 100% сосема нов и во добра состојба
* Тоа ќе се одржи форма за години. Вие треба да најдете било какви проблеми со нашите предмети,
ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот. Нашиот систем автоматски ќе го стори истото за вас.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож
* Лесен за употреба и чиста.
Опис : * Мувла Големина : (L*W*H) 9.57") * Готов Фондан големина : околу
7.
Повратни Информации Од Корисниците
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтинг) на e Bay со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ" и ни остави позитивен фидбек.

Карактеристики на производот

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
KENMTY
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Торта Алатки Тип:
Габи,

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.