• Свеж
QR-01 Универзална Tripod Брзо Ослободување Плоча За dslr фото Камера или DC со 1/4 завртка дупка

QR-01 Универзална Tripod Брзо Ослободување Плоча За dslr фото Камера или DC со 1/4 завртка дупка

Оценка на посетителот:
DEN 431.04

Стока
Во продавницата

QR-01 Универзална Tripod Брзо Ослободување Плоча За Canon Nikon Pentax Sony dslr фото
Опис На Производот
Сосема нов !! Висок Квалитет !!!
Модел : QR-01
Материјал : Метал
Боја : Црна
Дијаметар на плута : 33mm
Погоден за : Torpid & dslr фото (или DC) со 1/4" завртка дупка

Карактеристики на производот

Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
L
Бренд Име:
хари добро

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.