• Свеж
За GoPro Додатоци Завртка Tripod Планината Поврзување Адаптер за GoPro HERO5 HERO4 Сесија ХЕРОЈ 5 4 3+ 3 2 1 SJCAM SJ7000

За GoPro Додатоци Завртка Tripod Планината Поврзување Адаптер за GoPro HERO5 HERO4 Сесија ХЕРОЈ 5 4 3+ 3 2 1

Оценка на посетителот:
DEN 95.52
DEN 72.00 -25 %

Стока
Во продавницата


1. 100% сосема нов и висок квалитет.
2. Мала тежина и малата големина, тоа е удобен за носење и употреба.
3. Компактен и пренослив, тоа е корисно да се поврзете gopro и планината.
4. Едноставен дизајн, тоа е лесно да се работи без никакви тешкотии.
5. Прикачување на вашите брзо ослободување Go Pro камера за да било кој стандарден tripod брзо и без врева.
Општи Материјал Пластични Компатибилност за Go Pro HERO4 Сесија, Go Pro HERO4, Go Pro HERO3+, Go Pro HERO3, Go Pro HERO2, Go Pro HERO1, SJ4000, SJ5000, SJ6000, Xiaoyi Големина 2.7*2*2cm Тежина 10g
1. Ние ќе брод на сите puluz бренд производи во рок од 5 работни дена по уплатата е потврдено. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. 2. Ако груб поштата предизвика парцела оштетени, купувачот треба да се праша за поштата плати изгубени, ние не преземе целосна одговорност. Како што несреќи, одложувања, царинските, купувачот треба да плаќаат дополнителен данок. 3. Ако ви треба декларираат стоката како друг објект име, или одредете вредност за обичај, ве молиме да не информирате пред трансфер на пари.
12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
1. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек, ако се чувствувате нашиот производ и услуга е во ред, нашиот систем ќе го стори истото за вас автоматски. 2. Ако не сте задоволни со нашата производ или услуга, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе го реши проблемот ПОБРЗО.

Карактеристики на производот

Пакет:
Yes
Тип:
Мини Tripod / Лесни
Бренд Име:
PULUZ
Употреба:
Дигитална Камера
Тежина (g):
10
Број На Модел На:
PU176B
Материјал:
Пластични

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.