• Свеж
Smesiteli Премиум Директни Уникатен Дизајн Ѕид Црна Врнежи Од Дожд Туш Главата & Рачни Солидна Месинг Носителот Туш Diverter Комплет

Smesiteli Премиум Директни Уникатен Дизајн Ѕид Црна Врнежи Од Дожд Туш Главата & Рачни Солидна Месинг Носителот

Оценка на посетителот:
DEN 10551.36
DEN 8758.00 -17 %

Стока
Во продавницата


Времето за испорака е прибл.
Ние нудиме бесплатна поправка услуга за квалитет проблем во првата година по купувањето, ад купувачот да плати 2 начини превозот цена.
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, Зачувам,итн. Известување за Корисниците од Бразил
Ве молиме испратете ни го вашиот CPF БРОЈ кога местото цел. Да се Купи Тапа Клиент Известување
Ако се купи тапа содржи црева, црева спецификација за 1/2" стандардно,стандардна големина.
Ако сте љубители на мојот предмети ве молам оставете ме добар фидбек и 5 ѕвезди НСД рејтинг " ". Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Ние брод на светот од кина.
Можете да го врати во рок од 7 дена по приемот.
Меѓународни Купувачи Забелешка
1.Затоа, Вашите повратни информации и DSRs се исклучително важни за нас како подобро НСД резултати, влијае на нашата пребарување поставување на alibaba.(Со исклучок на државни празници)
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации.
На резервни делови и додатоци не се под гаранција.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ве молиме исто така, нудиме квалитет доказ за квалитетот проблем. Повратни Информации & DSRs
Ние зависи од нашиот углед и задоволство на клиентите за да се успее. Пораки се постапува во рок од 24 часа на работни дена.
Ние ќе рефундирање на дека ако објектот не е како што е опишано, или се оштетени во транспортот.
Ако ви треба НИ 3/8 "или велика БРИТАНИЈА 3/8" големина на црева, ве молиме оставете порака по ред.
Ве молиме мора да се провери пакетот на неговото пристигнување во предниот дел на курир.
За објектот безбедноста, за осигурување е препорачливо.

Карактеристики на производот

боја:
8 инчен туш, 10 инчен туш, 12 инчен туш
Материјал:
Дувачкиот
Број На Модел На:
TST-2307
Бренд Име:
Smesiteli
Површина По Завршувањето:
Electroplated
Туш форма:
Круг
Гаранција:
10 Година
боја:
Мат Црна
туш големина:
8 или 10или 12инчи
црево:
силиконски пвц
Holer:
Дувачкиот
туш главата:
Дувачкиот
Тип:
Бања & Туш Чешми, Фиксна Rotatable Тип
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Бања & Туш Тапа Тип:
Туш Поставува
туш Diverter:
Дувачкиот

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.