• Свеж
Peaky Blinders Туш Завеса Еко-пријателски Модерна полиестер Ткаенини Обичај Бања Завеси Дома Декор

Peaky Blinders Туш Завеса Еко-пријателски Модерна полиестер Ткаенини Обичај Бања Завеси Дома Декор

Оценка на посетителот:
DEN 1823.52
DEN 930.00 -49 %

Стока
Во продавницата

Ако стоката се оштетени, ве молиме да не го потпише за цел, Не го потврди приемот на alibaba, контактирајте со нас во прв пат. Негативни повратни информации не може да го реши проблемот, треба да му кажете ни проблеми, Па ние може да го поправам и да бидете среќни. Ако ви треба побрзо превозот услуга, како DHL, или ЕМС, ве молиме контактирајте со нас. Трговијата е прекуграничната , па тоа ќе биде потребно долго време за испорака, типичен време на пристигнувања од е меѓу 20-59 дена.Детали за производот Материјал : полиестер Боја : Како на сликата покаже Големина( Широко, Високо) : 60x72 инчен =150x180cm 60x79 инчен =150x200cm 66x72 инчен =165x180cm 66x79 инчен =165x200cm 72x72 инчен =180x180cm 72x79 инчен =180x200cm е прилагодено : Да Локација : Бања Оркестарот, Бања Прибор Функција : Еко-Пријателски,Порибено Употреба : Висок Квалитет Бања Завеси за Домашна Декорација Тип : Ткаенина Туш Завеса Состојба : Нова и Висок Квалитет на Procuct Карактеристики 1) конците се уредни, крои е особено важно во рабовите на туш завеса, добро крои овозможува туш завеса повеќе издржливи. 4) Заменливи C-облик завеса куките нека ти едноставно да се откажам вашиот туш завеса.Ако не сте задоволни со производот, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди.Ние не се Одговорни за вашата Царина. И ако не сте задоволни со објектот или се изгуби на патот, и сакам да се остави лош повратни информации или отворен спор, ве молиме контактирајте со нас во времето. Ние само брод ставка на вашиот Али селектирани адреса стандардно. 3) Слики влијаеше користење на топлина боја сублимација техника за трајни ефекти. Забелешка : Како и бојата на екранот на секој уред може да бидат различни,боите на вистинските производи, може да се погледне малку различни,ова е апсолутно нормално ! Ако не можете да го прифати ова,ве молам не ставајте цел.

Карактеристики на производот

Големина:
60x72inch, 66x72inch, 60x79inch, 66x79inch, 72x72inch, 72x79inch
Бренд Име:
xxihlive
Материјал:
Полиестер
Функција:
Еко-Пријателски
Стил:
Модерна
Шема:
Портрет
Број На Модел На:
Z0309
Лист Големина:
Висока, Широк
боја:
Како се покаже слика
Состојба:
Нов и висок квалитет
Материјал:
Полиестер Ткаенини
Класификација:
бања оркестарот
Топла клучни зборови за пребарување:
Туш Странични,Завеси ,Бања завеси,Бања завеса,Бања екрани
Е Прилагодена:
Yes
Шема:
peaky blinders
Ширина:
150cm-180cm
Висина:
180cm-200cm

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.