• Свеж
Kawaii Цртан филм зајакот Ранец За тинејџерки Децата Училишни Торби Жените Рамо Кеси Студент Училиште Ранец Деца Bookbag

Kawaii Цртан филм зајакот Ранец За тинејџерки Децата Училишни Торби Жените Рамо Кеси Студент Училиште Ранец Деца

Оценка на посетителот:
DEN 2089.92
DEN 1045.00 -50 %

Стока
Во продавницата

Ако неочекувана добивка (ретко се случува), е наплатена во вашата локална царина, тоа е на купувачот одговорност да се справи.Ако имате било какви прашања или незадоволителна откако ќе се добие производи,pls слободно контактирајте со нас, ние секогаш ќе бидат активни во комуникацијата за решение. Повратни информации Вашиот 5star позитивни повратни информации е високо ценет. Ние не прифаќаме никакви негативни повратни информации.
Испорака : *Производи ќе бидат испорачани во рок од 2-3 работни дена по вашата исплата * Обично тоа треба цела 15-25 дена во испорака во зависност од вашата област. Уплатата е само објави на доставувачот откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Тип:
РАНЕЦ
Објектот Висина:
37cm
Број На Модел На:
AMM1023
Објектот Должина:
31cm
Затворање Тип:
Патент
Објектот Ширина:
14cm
Пол:
Девојки
Објектот Тежина:
0.7kg
Материјал Состав:
Полиестер
Главен Материјал:
Најлон
Бренд Име:
ZIRANYU
Шаблон Тип:
Цртан филм

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.