• Свеж
Универзална Електрични Дизел експлодирам Вентил/Дизел Депонија Вентил/Дизел BOV со Инструкции

Универзална Електрични Дизел експлодирам Вентил/Дизел Депонија Вентил/Дизел BOV со Инструкции

Оценка на посетителот:
DEN 1296.00

Стока
Во продавницата

Универзална Електрични Дизел експлодирам Вентил/Дизел Депонија Вентил/Дизел BOV Fitment : За Универзална Примена на Сите Дизел Мотор Модели Пакетот Вклучува : 1 Заврши Електрични Дизел Tubo Депонија Vavlve експлодирам Vavlve Kit(Како што е Прикажано На Сликата) Тема : 100% сосема нови во кутија Перформанси Електричен Турбо Дизел експлодирам Вентил Комплет Вентил е Направен од Индустриска Палка Алуминиум Убаво Полиран & Елоксирани Заврши Помогне да се Елиминира компресор пренапони се Намали износот на rebuilds на вашиот турбополнач, како и подобрување на забрзување помеѓу брзини. Електрични Контролер Токму Детектира напон промена во пригушување позиција сензор за да Предизвика Притисок на Пропустливи Зголемување на вртежен момент и одговор од вашиот турбо помеѓу gearshifts и пониски ВРТЕЖИ во минута Контрола Модул Опремени Со најновите firmware надградба кои произлегуваат во реално време вентил за време на одговор.

Карактеристики на производот

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Дијаметар:
00inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Зафатнина:
Универзална
Специјални Функции:
дизел експлодирам вентил
Објектот Должина:
00inch
Објектот Висина:
00inch
Бренд Име:
PERRIN
Година:
сите
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
00inch
Име На Модел:
дизел експлодирам
Тип На Објект:
Вентил Воз
Автомобил Компатибилност:
За Сите Дизел Мотор Модели
Дизел Turbocharge Мотори Само:
Дизел Турбо Депонија Вентил
Fitment:
Дизел Turbocharge Мотори Само
Пакет:
имаат Инструкции
Автомобил Производител:
Заменлив

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.