• Свеж
LA VIE 8мм месо тело R7.8мм Круг Над Beading Ивица Рутер Малку Чистење Флеш Трим Крајот Мелница Агол Круг Залив Кутија MC02010

LA VIE 8мм месо тело R7.8мм Круг Над Beading Ивица Рутер Малку Чистење Флеш Трим Крајот Мелница Агол Круг Залив

Оценка на посетителот:
DEN 389.76
DEN 281.00 -28 %

Стока
Во продавницата


Повеќе квантитет, ве молиме да дојде до мене. Најконкурентна цена ќе се цитираат. Целосно затворен & подмачкано.
Спецификации : Предмет : Агол Заокружување Крајот Мелница Материјал : 45# челик Карбид совет : YG6 X месо тело со Дијаметар : 8mm Рамнотежа : +/- . Имајќи : Целосно затворен & подмачкано.
LA VIE 8мм месо тело R7. Build-up & отпорни на топлина тефлон. Build-up & отпорни на топлина Тефлон. Цврст челик, прекалени тела со анти провизиите дизајн. Ве молиме прочитајте ја оваа забелешка како внимателно како ќе се може кога ќе нарачате. Цврст челик, прекалени тела со анти провизиите дизајн. Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење. Со користење на рачно производство на фиока или други машини. Кука & Стриже Агли : Висок кука & стриже агли овозможуваат Секачи за парче без проблеми во парк за производство на чиста, splinter слободни. Ви благодариме за вашето разбирање. Но, ако тоа е надвор од акциите, други бои ќе бидат заменети.8мм Круг Над Beading Ивица Рутер Малку Чистење Флеш Трим Крајот Мелница Агол Круг Залив Кутија MC02010
Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет . Индустриски одделение микро зрна карбид ножот.003" толеранција Тело : Цврсти Појачани Челик Сечилото : Индустриски одделение микро зрна карбид Машина : CNC земјата до 600 ронки, огледало-како завршница
Апликации : Погоден за дрво.
Ова е Лили Ванг, еден saleswoman кои се задолжени во извоз на моќ и рачни алатки во странски земји. Пакет вклучуваат 1pcs x Рутер Малку
Забелешка : Боја која сте сместени ќе биде прв избор за испорака. Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Карактеристики на производот

Бренд Име:
lavie
Тип:
Други
Број На Модел На:
MC02010
DIY Материјали:
Дрво
Употреба:
За Дупчење Дрво
is_customized:
Yes
Материјал:
Волфрам Карбид
Месо тело дијаметар:
8мм
Број На Модел На:
Агол Круг Крајот Мелница
Тело Материјал / Карбид совет:
45# челик / YG6X
рамнотежа:
+/- .003 толеранција

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.