• Свеж
Влијание Возачот Adaptors Поставите Вежба Малку Адаптер 1/4 Инчи Чекан СДС Штекер Орев 2 ПАРЧИЊА S08 Капка брод

Влијание Возачот Adaptors Поставите Вежба Малку Адаптер 1/4 Инчи Чекан СДС Штекер Орев 2 ПАРЧИЊА S08 Капка брод

Оценка на посетителот:
DEN 91.68
DEN 76.00 -17 %

Стока
Во продавницата


Надевајќи се дека ќе имаат пријатен шопинг патување, ви благодариме за вашето доаѓање.
СДС Вежба Штекер Орев Влијание Возачот Adaptors СДС Штекер Возачот Сет За употреба со СДС вежби Материјал : хром vanadium челик Должина : Околу. 6cm/2.36" Внатрешна Хексадецимален Големината е стандардна 1/4 инчи(6.35 mm) Производ за употреба : може да се направи чекан, влијание вежба која е првично сдс врска претворат во хексадецимален месо тело Погоден за употреба од страна на професионални трговци или DIY ентузијаст Штекер Адаптери Погоден за СДС Вежби со нивните СДС Плус Shanks, Иако Тие исто Така Може да Се Користи за Стандардни Редовно Вежба Chucks Забелешка : ве Молиме овозможи 1-2mm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодариме! 2 парчиња Електрични Чекан Сдс Штекер Возачот Поставите Вежба Малку Адаптер

Карактеристики на производот

Бренд Име:
YOFE
Тип:
Други
DIY Материјали:
Електрични

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.