• Свеж
Бесплатен превозот продажба 2 парчиња 7mm дома декорација користење на триаголен TCT керамички ударна дупка видов стакло плочки дупчење малку бесплатен превозот

Бесплатен превозот продажба 2 парчиња 7mm дома декорација користење на триаголен TCT керамички ударна дупка видов

Оценка на посетителот:
DEN 143.52

Стока
Во продавницата


Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ве молиме да се напомене : цел со помалку од 5 ДОЛАРИ ќе биде доставена од страна на кина пост воздух обичните mail без следење Никаква услуга,но датум на испорака ќе биде ист со следење Бр. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.Опис на производот :
2 PCS на 7mm дијаметар триаголен TCT керамички ударна дупка видов стакло плочки дупчење малку
Answer : ___________________________ Note : кога дупчење, ве молиме додадете вода. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Апликација за :
Погоден за дупчење стакло/плочка/керамика
Достапни големина како на сликата покажува
Производи покаже :
Како да се вежба плочка како на следната слика ја покажува :
Се истакна : Мора да се наводнување кога дупчење
Пакет :
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .

Карактеристики на производот

is_customized:
Yes
Бренд Име:
ФУДО
Материјал:
Волфрам Карбид
Должина:
74mm
Употреба:
Ѕидот И За Дупчење
DIY Материјали:
Облицовка
Број На Модел На:
CK00-00000-7
Тип:
Центар Вежба Малку
Објектот:
плочка вежба малку
Спецификација:
7*74mm

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.