• Свеж
Најдобро Продаваните 75mm/2.95 Метал Машини за Дупчење Алатка 35mm Зглоб Здодевни Forstner Малку

Најдобро Продаваните 75mm/2.95 Метал Машини за Дупчење Алатка 35mm Зглоб Здодевни Forstner Малку

Оценка на посетителот:
DEN 117.60

Стока
Во продавницата


Машини за Дупчење Алатка 35mm Зглоб Здодевни Forstner Bit Precision земјата за тешки употреба и лесно resharpened, тие може да се прошират постоечките дупки со леснотија и можат да понесе било лак на круг
Тоа е далеку побезбедно и попрецизно да го користите овој малку вежба во вежба притиснете
На Дрво Зглоб Здодевни Постави Алатка е дизајнирана за точни досадно.
Borer Вежба Дијаметар (Приближно) : 35mm/1.38 месо тело Големина (Приближно) : 7mm x 65mm /0.27 x 2.56(D * L) Вкупна Должина : 75mm/2.95 Пакет Содржина : 1 x Зглоб Малку Здодевен
Answer : ___________________________ Note : само може да ударна дупка на 35mm

Карактеристики на производот

Тип:
Основни Вежба Малку
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Други
Употреба:
За Дупчење Дрво
is_customized:
Yes
Бренд Име:
XProject

Поврзани производи

Слободен испорака на Домашна декорација 150mm дијамант стакло вежба малку дијамант вежба малку за дупчење стакло/плочка/керамика

DEN 1439.52

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки Ве молиме �

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.