• Свеж
2 парчиња 9mm*120mm Црна Мека Окови,Крик Shackle,Синтетички Јаже Shackle за Теренски Авто Делови,АТВ Крик Кабел

2 парчиња 9mm*120mm Црна Мека Окови,Крик Shackle,Синтетички Јаже Shackle за Теренски Авто Делови,АТВ Крик Кабел

Оценка на посетителот:
DEN 1231.68

Стока
Во продавницата

2 парчиња 9mm*120mm Црна Мека Окови,Крик Shackle,Синтетички Јаже Shackle за Теренски Авто Делови,АТВ Крик Кабел
Техничка спецификација :
1 големина : 9mm*120mm
2 боја : Црно јаже со црни најлон ракав
3 Пауза Сила : 11900kgs
4 : Должина на меки shackle може да се прилагоди од вас
5 : Други форма се достапни, бидејќи ќе ни даде фото треба и да го достигне moq
6)Пакување : 2 парчиња црна мека окови
Вид на палуби. 7 x полесни од метал shackle со еквивалент кршење сила. лесно да се вратите без алатки. Не shackle pin да ги искористи. може да се елиминира метал на метал squeeks дека може да биде толку досадно на пр. mainsheet на бум прилог штета на палубата или измама. Систем на заклучување, дури и кога не се под оптоварување. Лесно да се вратите без алатки

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Влечење Јажиња
Објектот Должина:
12cm
Материјал Тип:
uhmwpe,спектри
Име На Модел:
9mm
Бренд Име:
ЛИЦЕТО НАПРЕД СОНЦЕТО
Објектот Тежина:
0.1kg

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.