• Свеж
КАМЕН СЕЛО Вистинска Кожа Лето Жени Мажи Влечки Солидна Висок Квалитет Затворен Чевли Кравја Кожа Влечки Дома Влечки

КАМЕН СЕЛО Вистинска Кожа Лето Жени Мажи Влечки Солидна Висок Квалитет Затворен Чевли Кравја Кожа Влечки Дома

Оценка на посетителот:
DEN 825.60
DEN 495.00 -40 %

Стока
Во продавницата


ATENTION : ова е мажи големина на табелата , ако жените се купи пантофли, pls acorrding да ногата должина изберете големина на ПРИМЕР : ако нога должина е 23cm, pls изберете големина 5, ќе испрати големина 35/36 (maked 25) за вас

Карактеристики на производот

Чевли Големина:
5, 6, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Шаблон Тип:
Цврста
Пета Тип:
Станот со
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Бренд Име:
КАМЕН СЕЛО
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Insole Материјал:
Полно Зрно Кожа
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Применливи место:
Внатрешна
Моден Елемент:
Плитки
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Сезоната:
Лето
Чевли Тип:
Основни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
ST812
домашни влечки:
Yes
жените влечки:
Yes
мажите влечки:
Yes
лето влечки:
Yes

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.