• Свеж
Деца Зимски Влечки Симпатична Рекс Зајакот Крзно Девојки Дома Чевли Супер Топло Памук Влечки Зајаче Кукла Топло Родител-дете Дома Влечки

Деца Зимски Влечки Симпатична Рекс Зајакот Крзно Девојки Дома Чевли Супер Топло Памук Влечки Зајаче Кукла Топло

Оценка на посетителот:
DEN 843.84
DEN 675.00 -20 %

Стока
Во продавницата


ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТА :
Големина 160 = НАС големина 5.5 = ЕВРА големина 22/23 = insole 15.0 cm
Големина 170 = НАС големина 6.5 = ЕВРА големина 24/25 = insole 16.0 cm
Големина 180 = НАС size 8 = ЕВРА големина 26/27 = insole и 17,5 см
Големина 200 = НАС големина 10 = ЕВРА големина 28/29 = insole 19.0 cm
Големина 220 = НАС големина 11.5 = ЕВРА големина 30/31 = insole 20.0 cm
Големина 230 = НАС големина 13 = ЕВРА големина 32/33 = insole 21.0 cm
Големина 240 = НАС големина од 1,5 = ЕВРА големина 34/35 = insole 22.0 cm
Големина 250 = НАС големина 3 = ЕВРА големина 36/37 (Одговара за ЕУР Големина 35/36 нозе)
Големина 260 = НАС големина од 3,5 = ЕВРА големина 38/39 (Одговара за ЕУР Големина 37/38 нозе)
Големина 270 = НАС големина 4 = ЕВРА големина 40/41 (Одговара за ЕУР Големина 39/40 нозе)
Големина 280 = НАС големина 4.5 = ЕВРА големина 42/43 (Одговара за ЕУР Големина 41/42 нозе)
Големина 290 = НАС големина 5 = ЕВРА големина 44/45 (Одговара за ЕУР Големина 43/44 нозе)
Ве молиме, изберете ја големината според insole должина.
Плаќање
Aliexpress да се прифати : со Кредитна Картичка(Visa Картичка), Western Union, T/T, Web Money, Qiwi Паричник, Бразил Boleto .
Ако не знаете како да ја платите вашата нарачка, ве молиме да ги отворите следниве линкови, Aliexpress услуга личност ќе помогне да се реши проблемот :

Карактеристики на производот

Чевли Големина:
1.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6.5, 8, 10, 11.5, 13
Outsole Материјал:
Гума
Пол:
Унисекс
Горниот Материјал:
Овча
Обвивка Материјал:
Кадифен
Шаблон Тип:
Цврста
Пета Форма:
Рамни Потпетици
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Влечки
кодот:
кукла зајакот
Влечки категории:
зимски влечки
единствена материјал:
ПВЦ
Популарната елементи:
кукла зајакот
Дебелина:
задебелување
Погоден Сезона:
Зима
Горниот Материјал:
Супер-меки кадифени
применливи толпата тип:
Родителството

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.