• Свеж
Нови 2L Вода Торба мочниот Меур Отворено Спортски Велосипедизам Качување Хидратација Пиење Систем Пешачење Опстанок Торбичка Долга Цевка Слама Торба

Нови 2L Вода Торба мочниот Меур Отворено Спортски Велосипедизам Качување Хидратација Пиење Систем Пешачење Опстанок

Оценка на посетителот:
DEN 715.68
DEN 394.00 -45 %

Стока
Во продавницата

]
(2) : TPU двострано лепило технологија (топлина печат процес, процесот не го користи лепило материјал, да се избегне токсични супстанции, можно) сила : отпорност на вода тест е поголемо или еднакво на 60 кг
(3): млазницата систем силикони цевка : усвојување на вдп вдп тип на млазницата.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш ПРЕД. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. S : бруто тежина на парцели може да се разликува поради различни пакување или некои други можни фактори.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите предмети се гарантира 100% нов и е во добра состојба, неискористени. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).Нови 2 L Вода Торба мочниот Меур Отворено Спортски Велосипедизам Качување Хидратација Пиење Систем Пешачење Опстанок Торбичка Долга Цевка Слама Торба
Бренд : aotu/ судрат
Спецификација :
Е 36,5 CM*18 CM (должина * ширина); 38 CM (вклучувајќи кука должина) *18 CM (ширина); цевка должина : 100 CM
Материјал : TPU
Боја : Сина
Нето тежина : 200g
Температура на вода : - 20 -50
Големина : 41*19*3 CM
Опис на производот :
(1) материјал : двоен страна TPU. Купувачот ќе треба да се плати за враќање превозот во околности. Нашата цел е 100% потрошувачите задоволство!
7. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.

Карактеристики на производот

Материјал:
TPU
Тежина:
200g
Температурата Опсег:
- 20 ---50
Големина:
36.5x18cm
Капацитет:
2L
Модел:
AT-6603
Нето тежина:
за 200g
Цевка Должина:
100cm
Материјал:
Висок Квалитет tpu

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.