• Свеж
6D95 БАГЕР ПУМПА ЗА ВОДА ЗА KOMATSU 6204-61-1100 6202-61-1503 БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

6D95 БАГЕР ПУМПА ЗА ВОДА ЗА KOMATSU 6204-61-1100 6202-61-1503 БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Оценка на посетителот:
DEN 10512.00

Стока
Во продавницата

Купувачот е одговорно за превозот обвиненија за да се вратите на некој објект, освен ако враќањето причина е резултат на превозот грешка во наше име.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки. Сите нови / неискористени делови може да се врати за наплата во рок од 30 дена од денот на купување. Ви благодариме за разбирањето.ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации,Ние ќе го цениме тоа. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго . Повратни информации : Вашето задоволство е наша цел,ако може да ни даде позитивни повратни информации,повратната информација е многу важна за нас. Контактирајте со нас преку e-mail или aliexpress пораки систем (склопот) за инструкции како да се врати на објектот.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни 2. За Испорака : 1. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе се обезбеди решение на 24 часа. Сите врати делови кои се tampered / оштетени / модификувани или нецелосни не returnable и ќе се врати на клиентите, како што е, како такви, наплата не ќе биде издадена.Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, ова го правиме за заштеда на пари.Било увозни давачки е на купувачот одговорност. Превозот обвиненија не се враќа.
6 D95 БАГЕР ПУМПА ЗА ВОДА ЗА KOMATSU 6204-61-1100 6202-61-1503 БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
Примена : (Само за референца) Вклопува Komatsu6 D95 6 D95 S-1 Вклопува Komatsu S6 D95 се Вклопува Dozer D31 P-18,D31 S-18 Вклопува Komatsu S4 D95 PC60-5,PC120-5,PC75 UU-2 Производителот Дел Бр 6 D95 6202-61-1503 Осветленост Дел Бр 6204-61-1100 6204-61-1104 Гаранција Информации : Сите неисправни / не-функционира делови може да се врати за наплата во рок од 365 дена на оригиналната набавка на телефонот датум.

Карактеристики на производот

Поставување на Возило:
времето појас маска
Објектот Ширина:
25cm
Осветленост Дел Број:
6204-61-1100
Материјал Тип:
челик+алуминиумски
Објектот Тежина:
7.8KG
Производителот Дел Број:
6D95 6202-61-1503
Бренд Име:
INPOST
Објектот Висина:
20cm
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Специјални Функции:
Мотор за ладење на течноста за циркулација на проток
Објектот Должина:
25cm
Земја/Регион на Производство:
Кина/копното
Другиот Дел Број:
6206-61-1100
Гаранција за квалитет:
12 месеци
Услуга:
OEM/Замена
Состојба:
100% нови
Сертификат:
ISO/TS16949

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.