• Свеж
10PC оригинални двојна PTT слушалката слушалката за BAOFENG ув-82 воки токи додатоци со микрофон за УВ 82 UV82L УВ-89 2-начин на радио

10PC оригинални двојна PTT слушалката слушалката за BAOFENG ув-82 воки токи додатоци со микрофон за УВ 82 UV82L

Оценка на посетителот:
DEN 1386.72

Стока
Во продавницата

Ние го цениме навремена исплата и со нетрпение очекувам да вашиот бизнис во иднина.Време на испорака ќе зависи од дестинации и други точната фактори,достигнувајќи повеќето земји
во рамките на 30-55 дена,па се надевам дека ќе може да има трпение да чекаат за вашиот пакет.Предмети ќе биде предаден во рок од 1 работен ден по приемот на плаќање.Ние продаваме производи по многу ниска цена,па увозни давачки,даноци и давачки кои се
не се вклучени во точка цена.
Ние брод на светот со 1 работен ден од денот на доставување на времето.Ние ги испратите објекти според вашата адреса предвидени за купувачот е Aliexpress сметка,па ве молиме да се
осигурете се дека на вашиот примање адреса пред купување.И pls проверете со вашиот земјата
царинската испостава за да се утврди овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување/наддавање.Ние сме посветени меѓународни продавачот.Повратните информации ќе бидат оставени за сите трансакции.
Повратни информации
1.Ви благодариме за сите купувачи во нашата продавница,се надевам, ќе може да имаат убав шопинг искуство.
10 PC BAOFENG ув-82 воки токи оригинални додатоци двојна PTT слушалки слушалка со микрофон за УВ 82 UV82 L УВ-89 2-начин на радио
Превозот
1.Купувачите се одговорни за трошоци.
Совети
1.
За нас
1.За купувачите кои не се задоволни со купувањето или не се добиени вашиот пакет,
pls се чувствуваат слободни да контакт со нас пред да замине било повратни информации или да се подигне секој спор,
ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај и да го достигне на купувачот задоволство.Ние прифаќаме Зачувам само.Ние го правиме нашиот најголем да ги направиме нашите клиенти задоволни.

Карактеристики на производот

Разговор Опсег:
база на радио
Складирање Канал:
база на радио
Is_Display:
No
Фреквентен Опсег:
база на радио
Димензии:
Како слик прикажани
Тип:
Додатоци
Максимален Домет:
1.5 км-3km
Број На Модел На:
Baofeng УВ-82 слушалка
Бренд Име:
YIDATON
Воки Токи Тип:
Преносни
Материјал:
Пластични
За:
BAOFENG УВ-82 ув-82hx
разговор:
Dual Притисни-за-Зборување
работа:
BaoFeng УВ-82 Серија

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.