• Свеж
8-17.5 cm Еден Сет Тибетската месинг медитација сад За Медитација и Исцелување Занает Подарок

8-17.5 cm Еден Сет Тибетската месинг медитација сад За Медитација и Исцелување Занает Подарок

Оценка на посетителот:
DEN 5040.00
DEN 4788.00 -5 %

Стока
Во продавницата


Бојата е разни(вклучувајќи матирано,јасно,природата боја и ние може да се печати вашето лого за пеење сад и пакет.2 400 калибар : 12.
Примена
Така und терапија и медитација
Лекување
Чакра усогласување и вкупно чистење
Пренесување на енергија
Energising Физички и Енергичен Тела
Одговараат на народот
Звук Терапевти, Масажа Лекари, Доктори, Chiropractors, Реики Лекари, Музичари, Пејачи, Глас Тренери, Медитација Наставниците и Енергија работници ги избереме нашите чинии кога тие сакаат најдобар квалитет на звукот, разговори и услуги на клиентите за своите практики, клиенти и сопствена репутација.5 cm
Спецификација 1.
Нашето главно производи
Кристал пеење сад,
кристал подесување вилушка,
кристал пирамида,
рачни кристал пеење сад,
Харфа,
Носат чанти за пеење сад. М editation сад додаток : Рака зачукуваше е слободен,Перница е $5/парче.5 cm 7 730 калибар : 17.пластични воздушна перница филм
2.хартија, картон
4.Понекогаш Како систем проблем, ако редење вашата цел во истата цел број, товарни може да се појави грешка, ако товарни и вистински товар од разликата, ние ќе ве контактираме во време!
.дрвени случај
5.
По-продажбата на услугата
Ние и ветуваме дека ние може да го промени или Reissue на производи ако има било кој квалитет на проблемот. Големина од 8cm да и 17,5 см
Функција
2.
големина/cm H/cm W/g калибар : 8cm 4 185 калибар : 8.5 cm 6 480 калибар : 14.пена материјал
3.
Плаќање Настава
Плаќање : T/T,Paypal,Сигурна исплата,Western Union,Alipay. Сад материјал : Месинг
2.)
Напомена :
Товарни не ги вклучува царинење такса.5 cm еден сет Тибетската Бакар Будизмот Пеење Сад За Медитација и Исцелување Занает Подарок.

Карактеристики на производот

Бренд Име:
Магнетно
Тежина (КГ):
4.5
Број На Модел На:
huamei-001
Дијаметар (cm):
Тон Број:
различни тонови
Име на производ:
Тибетската пеење на сад
Материјал:
Дувачкиот
Достапни големина:
8-17.5 cm
Тема:
Маскота
додаток:
Рака зачукуваше
боја:
Злато
Функција:
Висок квалитет

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.