• Свеж
Турбо Комплет за Поправка на TD04-10T 49177-01512 вода за ладење Турбополнач За Мицубиши Delica L300 Pajero Shogun galloper 4D56 2.5 L

Турбо Комплет за Поправка на TD04-10T 49177-01512 вода за ладење Турбополнач За Мицубиши Delica L300 Pajero Shogun

Оценка на посетителот:
DEN 1511.52
DEN 1360.00 -10 %

Стока
Во продавницата


Турбо Поправка Комплет обнова комплет За TD04-10 T 49177-01512 со штекер 3 дупки Вода за Ладење Турбина Турбополнач За Мицубиши Delica L300 Pajero Shogun galloper 4 D56 2.5 L трговија на Големо
Турбо Модел :
TD04 TD04-10 T TD04-10 T-4
49177-01512
MD194841
За Мицубиши L300 L200 Pajero Shogun Delica Моторот : 4 D56 4 D56 T ДЕ Дизел вода за ладење
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн. 3.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже. A : 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број. 2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики. 3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр. Q4 : Како да контактирате со нас? A : 1.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил. 2.Не контактирате директно преку Alitalk или на Skype (Alitalk ID : cn1510452802, Skype : Turbo.Турбополнач ) ви Благодариме за шопинг на нашата продавница - ние hopeyou се ужива купувањето! Било qestions,pls контактирајте со Нас!

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Име На Модел:
49177-01512 вода За Мицубиши Delica L300 Pajero galloper 4D56 2.5 L
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
10inch
Модел Година:
1991-
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Тркала Материјал K418
Објектот Висина:
2inch
Автомобил Производител:
Мицубиши
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија
Објектот Должина:
10inch
Објектот Тежина:
0.4kg
Име На Модел:
TD04 TD04-10T TD04-10T-4 Турбополнач Турбо Поправка на Комплет
Автомобил модел:
За Мицубиши L300 L200 Pajero Shogun Delica 4D56 2.5 L
моторот моторот:
4D56 4D56T ДЕ Дизел вода coole 2.5 L
Дел Бр.:
49177-01512 49177 01512 4917701512
ОЕМ Бр.:
MD194841
Ладење:
Вода за ладење и Масло за подмачкување
Гаранција:
12 месеци

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.