• Свеж
GT2052LS 765472-5001S 731320-5001S 731320 765472 Турбополнач Турбо За ROVER R75 75 MG З.Т. ROEWE 1.8 L P К Серијата K16 K1800 18KAG

GT2052LS 765472-5001S 731320-5001S 731320 765472 Турбополнач Турбо За ROVER R75 75 MG З.Т. ROEWE 1.8 L P К Серијата

Оценка на посетителот:
DEN 11572.32
DEN 10415.00 -10 %

Стока
Во продавницата

Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број.8 2007 - Rover MG R75 1.8 L, 1800/1796 кзм 16 V KW 110/117/150 ВРТЕЖИ во минута Max 6500 Гориво Бензин Апликации 2002 - Rover 75 1.8 L P К Серијата K16 16 V K1800 18 KAG MG 1.Не контактирате директно преку Alitalk или на Skype (Alitalk ID : cn1510452802, Skype : Turbo.8 Турбо Мотор К Серијата 16 V
Турбо Модел GT2052 LS Дел Број 765472-5002 S Претходната Верзија 731320-0001 731320-5001 S 765472-0001 765472-0002 765472-5001 S 765472-5001 S OE Број PMF000090, PMF00009 Година 2002-2007 Опис За Land Rover Различни Rover, 750, 75, MG З.8
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор.8 Турбо Мотор MG 1.8 Т Зафатнина 1.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти.8 Турбо Мотор MG 1.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр.8
2007 - Rover 75 1.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн., MG R75, MG R75 1.8 Турбо Мотор MG 1.8 Т Мотор Rover MG 1.8 Турбо Мотор К Серијата 16 V 2007 - Rover 75 1.8 Т
Апликации
2007 - Rover MG З.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.
GT2052 LS 765472-5001 S 731320-5001 S 731320 765472 Турбополнач Турбо За ROVER R75 75; MG З.8 Т трговија на Големо со Дихтунзи
Турбо Модел :
GT2052 LS
765472-5001 S 765472-0001 765472-5002 S 765472-0002
731320-5001 S 731320-0001
771722-5002 771722-5001
PMF000090 710000447 710000830
F или Land Rover Различни Rover, 750, 75;ROVER R75 75; MG З.8 Турбо Мотор MG 1. Q4 : Како да контактирате со нас? A : 1.8
2007 - Rover MG R75 1. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже.8 Турбо Мотор MG 1.Турбополнач ) ви Благодариме за шопинг на нашата продавница - ние hopeyou се ужива купувањето! Било qestions,pls контактирајте со Нас!.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Поставување на Возило:
ПРЕД
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Модел Година:
2002-2007
Frequence Опсег:
.
Објектот Тежина:
8kg
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија
Објектот Висина:
26inch
Објектот Ширина:
25inch
Објектот Должина:
28inch
Автомобил Производител:
Универзална
Материјал Тип:
Турбина Тркала Материјал K418
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
GT2052LS 731320 765472 За ROVER R75 MG З.Т. ROEWE 1.8 L K16 K1800 18KAG
Име На Модел:
GT20 GT2052LS GT20 765472 731320 Турбополнач Turbo
Автомобил модел:
За Land ROVER 750 R75 75;MG З.Т.; ROEWE 1.8 L P К Серијата K16 16V 02-07
моторот моторот:
К Серијата K16 16V K1800 18KAG 1.8 L MG 1.8 Т со дихтунзи
Дел Бр.:
765472-5001S 765472-0001 731320-5001S 731320-0001 771722-5002
ОЕМ Бр.:
PMF000090 710000447 710000830
Дел Број:
765472 5001S 765472 0001 731320 5001S 731320 0001 771722 5002
Кул:
Вода за ладење+масло за подмачкување

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.