• Свеж
TUKE Диверзија Цевка Брановидни Воздух Доводното Црево За ФОЛКСВАГЕН Jetta MK5 MK6 Passat B6 B7 Golf CC TT A3 Seat Altea Octavia 1KD 129 Б 618

TUKE Диверзија Цевка Брановидни Воздух Доводното Црево За ФОЛКСВАГЕН Jetta MK5 MK6 Passat B6 B7 Golf CC TT A3

Оценка на посетителот:
DEN 1045.44
DEN 816.00 -22 %

Стока
Во продавницата

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. По плаќање ве Молиме потврдете го на примачот име, телефонски број, адреса,Ако треба да се промени ве молиме контактирајте со нас веднаш 4. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона 5. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака 7. Време На Испорака Враќа 1. И јас, исто така треба вашата поддршка, ве молиме да ни даде позитивни ПОВРАТНИ информации , ние сме многу благодарни на вашиот позитивен фидбек 2.
Важно Известување ! ! !
Купените производи се добиени од физички производи преовладуваат
Пренамената на истите во Цевка Брановидни Воздух Доводното Црево За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK5 MK6 Passat B6 B7 Golf CC TT A3 Seat Altea Octavia 1 KD 129 Б 618 се Вклопуваат во Автомобил За "ФОЛКСВАГЕН" CC За "ФОЛКСВАГЕН" EOS За "ФОЛКСВАГЕН" Caddy За "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan За "ФОЛКСВАГЕН" Touran За "ФОЛКСВАГЕН" Sharan За "ФОЛКСВАГЕН" Зајакот За "ФОЛКСВАГЕН" Буба За "ФОЛКСВАГЕН" Scirocco За "ФОЛКСВАГЕН" Голф Плус За "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 B7 За "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK5 MK6 За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK5 MK6 За TT За A3 S3 За Седиште Леон За Seat Altea За Седиште Толедо За Seat Alhambra За Yeti За Octavia За Врвен Дел Број
1 KD 129 618 НА 1 KD 129 618 Б 1 KD 129 618 НА 1 KD 129 618 A 1 KD 129 618 B 1 KD 129 618 AN 1 KD129618 A 1 KD129618 B 1 KD129618 AN
Пакет Се Вклучени
1 x Диверзија Цевка Брановидни Воздух Доводното Црево(1 KD 129 618 Б )
Производ Слика
Производ Пристигнување Услуга Ќе добиете пратката,Ако производот е изгубена или оштетена поради логистички причини, по проверката, ве молиме C ontact Ни ,Според вашето барање, ние ќе рефундирање на плаќање или да се препратат на производи за да можете Плаќање Обично ние го прифаќаме следниов начин на плаќање : со Кредитна Картичка / Paypal / Alipay и така натаму Испорака Известување 1.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Објектот Тежина:
0.19kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
1KD 129 Б 618
Модел Година:
2008.2009.2010.2011.2012.2013.2014
Објектот Висина:
7.5cm
Објектот Ширина:
7.7cm
Специјални Функции:
fornt
Бренд Име:
TUKE
Frequence Опсег:
Стандард
Автомобил Производител:
Фолксваген
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Должина:
22.3cm
Поставување на Возило:
Пренамената На Истите Во Цевка Брановидни Воздух Доводното Црево
за автомобил:
ФОЛКСВАГЕН Jetta MK5 Golf MK6 Плус Scirocco Буба Зајакот Sharan
Се вклопуваат во автомобил:
ФОЛКСВАГЕН Голф MK5 MK6 Passat B6 B7 Touran Tiguan Caddy EOS CC Yeti
Дел Број:
1KD 129 618 НА 1KD 129 618 Б 1KD 129 618 НА
Другиот Дел Број:
1KD 129 618A 1KD 129 618B 1KD 129 618AN 1KD129618A 1KD129618B 1KD12961
Производот употреба:
Пренамената На Истите Во Цевка Брановидни Воздух Доводното Црево
Автомобил:
A3 S3 TT Седиште Леон Seat Altea Седиште Толедо Seat Alhambra Врвен Octavia

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.