• Свеж
HX60W 3598762 3598763 3598764 3598765 4089298 Турбо За Cummins ISX T3 Индустриски Мотор QSX QSX15 2002 - ФАЗА ОТПАД ЗАТВОРЕНИ CM570

HX60W 3598762 3598763 3598764 3598765 4089298 Турбо За Cummins ISX T3 Индустриски Мотор QSX QSX15 2002 - ФАЗА

Оценка на посетителот:
DEN 22415.52
DEN 20174.00 -10 %

Стока
Во продавницата

ние ќе песна секој ден премногу. Предмети Гаранција
Гаранција : 12 месеци.Предмети мора да бидат нови,во неговата оригинална состојба. Објекти На Превозот
Ние брод на адреса потврди предвидено од страна Зачувам.
Сите предмети мора да се вратат во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
Ние може да ја прогласи својата цел со пониска вредност, да се минимизира увоз даночни давачки за купувачот.
Испорака такси и такса за ракување нема да бидат вратени.Ние ќе работиме заедно со вас за решавање на било какви проблеми.
Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде на повеќето професионални одговарање на служба во рок од 12 часа., Африка околу 15~30 работни дена.
Секој увоз на давачки,даноците,цените или таксите не се вклучени во точка цена или превозот цена.
Тоа трае околу 6-9 дена да брод на овие Земји. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.Хонг Конг Воздухопловната : Обично,брод во Азија,Западот Евра. ве Молиме бидете сигурни дека Сите Зачувам Плаќања мора да биде Потврден.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.,Северна Ameria е околу 7~15 workding дена; брод во Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра.
Создавање на вредност, победи на задоволство на клиентите ,е целта на нашата работа. Ние само го продаде добар квалитет на производи, и никогаш нема да се продаде лош квалитет, евтини, не по-продажба заштита производи, бидејќи таквите производи набавка ќе се трошат време и пари.100% НОВ HX60 W 3598762 3598763 3598764 3598765 4038500 4089298 4047148 3594488 4038498 4041154 3594490 3594491 3594492 4038502 4047152 4047153 4047154 4041155 4041156 Турбо За Cummins T3 ISX Индустриски Мотор QSX15 L ФАЗА ОТПАД ЗАТВОРЕНИ 2002-2010 Турбополнач Објект е 100% Сосема Нов HX60 W Турбополнач Турбо модел : TD05 H TD05 H-14 G-10/6
Дел број : 3598762 3598763 3598764 3598765 4038500 4089298 4047148 3594488 4038498 4041154 3594490 3594491 3594492 4038502 ОЕМ Број : 4047152 4047153 4047154 4041155 4041156 Одговара За :
Возило : За Cummins ISX T3 Индустриски Мотор QSX QSX15 2002 - ФАЗА ОТПАД ЗАТВОРЕНИ; За Cummins T3 Индустриски CPL-3088 CM570 ECM Камион QSX QSX15 Моторот : QSX QSX15 НИВО 3 2002-2010 ===================================================================================== ====================================================================================== Предмети Плаќање
Можеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T) итн.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Автомобил Производител:
Универзална
Поставување на Возило:
ПРЕД
Бренд Име:
ECEPTECH
Материјал Тип:
Комп Тркала C355;Турбина Тркала K418;Float Имајќи CW713R;Окно 42CrMo
Модел Година:
2002-
Објектот Ширина:
10inch
Специјални Функции:
Зголемување на моторот на воздухот, се произведуваат повеќе моќност и вртежен момент
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
10inch
Frequence Опсег:
.
Објектот Должина:
10inch
Објектот Тежина:
29kg
Име На Модел:
HX60W 3598762 3598763 3598764 3598765 4089298 За Cummins ISX QSX15
Турбо Модел :
HX60W Турбо Турбополнач
Дел Број:
3598762 3598763 3598764 3598765 4089298
Дел Број.:
3598763 4089298 4038498 4041154
Дел Број. .:
3594492 4038500 4038502 4047152 4047153
ОЕМ број:
4041155 4041156 3594490 3594491 4047154
Апликацијата возило:
За Cummins ISX T3 Индустриски Мотор QSX QSX15 2002 - ФАЗА ОТПАД ЗАТВОРЕНИ
Примена на моторот:
За Cummins T3 Индустриски CPL-3088 CM570 ECM Камион QSX QSX15
додаток:
100% НОВ Турбо Турбополнач

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.