• Свеж
BigBigRoad Автомобил Интелигентни Динамична Песна Rear View Camera Ноќ Визија За ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Passat Sagitar Touareg lavida Touran

BigBigRoad Автомобил Интелигентни Динамична Песна Rear View Camera Ноќ Визија За ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Passat

Оценка на посетителот:
DEN 2202.24
DEN 1850.00 -16 %

Стока
Во продавницата


Клучни Карактеристики :
1 . 6 : Поврзување на продолжување кабелот со вашиот автомобил монитор.Со Моќ Реле Пакет 3.Видео Излез : 1.TV систем : NTSC 6.Погледнете Агол : 170 степен 4. со добра водоотпорен функција. Систем : внатрешни 9.За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Sagitar Touareg За "фолксваген" lavida 20122016 година За "фолксваген" Touran 20112016 година да се избегне грешка и спор.Пиксели : 648(H) * 488(V) 2.Обичните Пакет се вклучуваат : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera 1 x 6 M видео кабли и 1 M Моќ Cable (поврзување со tailight моќ) 1 x прирачник за корисникот 2.Со Моќ Реле Пакет се вклучуваат : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera 1 x 6 M Моќ Relay Cable (поврзување со tailight моќ) 1 x прирачник за корисникот 3.0 Vpp, 75 Ohm 12. 3 : Поврзување вградениот табличка светло на камерата за тоа каде акции табличка светлина е поврзан за да се добие моќ .
Параметри : 1.Обичните Пакет 2. Се применува за различни Возила : автомобил, камион, RV, мини-комбе итн
4. Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание. Интелигентни Автомобил Песна Rear View Camera( Изградена Во Gyroscope Сензор ! ) Реалниот Ефект на Што се Јават Вашиот Автомобил Производ Детали 1.
7 : ќе видите слики кога вашиот автомобил е во обратна смена.Со Безжична Пакет Како да го Инсталирате : 1 : Земете вашиот акции табличка на светлината во задниот дел на вашиот автомобил.Видео Кабел Должина : околу 6m(како на сликата покажаа)
1. Поддржува NTSC ТВ систем
6. 4 : Поврзување на моќта на камерата на вашиот кочница lights (светла) - црвена жица да се позитивни и црна жица до негативни.Електронски Shutter : 1/60 да 1/100,000 секунди 11.Баланс На Белата Боја : Auto 13.S/N Сооднос : >48 Db 10.Леќи на камерата : 22mm 8.

Карактеристики на производот

Напон:
12v
Жица или Безжично:
Жица,Безжични
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Должина на Видео Кабел:
2M,6M
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
BigBigRoad
Алармот Тип:
Опрема,Возила Копија Камери
Материјал Тип:
ABS
ТВ Линија:
600TV Линии
пиксели:
648*488

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.