• Свеж
за Ford Еверест 2017 Фирма Инсталација Под Автомобил Логото Водоотпорен Пред Скара Паркинг Камера Поддршка PAL/NTSC ТВ Систем

за Ford Еверест 2017 Фирма Инсталација Под Автомобил Логото Водоотпорен Пред Скара Паркинг Камера Поддршка

Оценка на посетителот:
DEN 1248.00
DEN 824.00 -34 %

Стока
Во продавницата

ви благодариме.*
Безжична камера врска
Шопинг водич
Ние прифаќаме : VISA, Mastercard,ЗАЧУВАМ
кога го користите Зачувам,парите се депонирани сигурно во вашата сметка,Парите ќе бидат објавени до нас само откако ќе се потврди на испорака,Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дневна на ред,Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку minuters и обидете се повторно.

Карактеристики на производот

Боја Име:
NTSC, PAL
Напон:
12V
Бренд Име:
wskyfook
Алармот Тип:
ПРЕД
Жица или Безжично:
Жица
Материјал Тип:
ABS
Школка Материјал:
Пластични
Должина на Видео Кабел:
6M
Жица/безжична:
опции
Сензор:
ccd
Предна /задна камера:
Предната Камера
Автомобил Производител:
за Ford Еверест 2016 2017

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.