• Свеж
ЗА Ford Tourneo 2008~2014 Ултра HD Широк Агол 170 Ноќ Визија Водоотпорен Обратна Копија Задна Камера

ЗА Ford Tourneo 2008~2014 Ултра HD Широк Агол 170 Ноќ Визија Водоотпорен Обратна Копија Задна Камера

Оценка на посетителот:
DEN 1871.52
DEN 1535.00 -18 %

Стока
Во продавницата

Повратни информации : на Клиентите е секогаш БР. 6 : Поврзување на продолжување кабелот со вашиот автомобил монитор. Пакет : 1 x автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera 1x 6 M видео кабел 1x напојување кабел 1 x упатство
Карактеристики :
1. 7 : ќе видите слики кога вашиот автомобил е во обратна смена. Ние сме искрени продавачот од Кина. 4 : Поврзување на моќта на камерата на вашиот кочница lights (светла) - црвена жица да се позитивни и црна жица до негативни. Сите предмети се со добар квалитет и 100% сосема нов. Ве молиме контактирајте со нас на прво пред да давате негативен фидбек. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Меѓународни Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа.Водоотпорен/Dustproof
4. Политика на враќање и Клиент Сервис : 1. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.Поддржува NTSC/PAL Видео системот
6.Shakeproof/Анти Магла
5.
Ultra HD CCD Ноќ Визија Водоотпорен Возило Широк Агол Rearview Слика Обратен Камера За Ford Tourneo 2008~2014
Инсталации Дијаграм :
Инсталирање на пример :
Како да го Инсталирате : 1 : Земете вашиот акции табличка на светлината во задниот дел на вашиот автомобил. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација.Инсталација Iocation : Табличка Светилка
2.Ноќ визија
Параметарот :
Слика сензори : 1/3" CCD Боја
ТВ Систем : NTSC/PAL( ако сте треба ДРУГАР,Pls напишете во цел за детали или ќе испрати NTSC)
Уникатен Дизајн,Со посебен осврт линија функции
Минимална осветлување.

Карактеристики на производот

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Бренд Име:
yeshibation
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
се применуваат:
За Ford Tourneo 2008~2014
приказ на камерата:
Задните
Автомобил Производител:
Ford

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.