• Свеж
Нерѓосувачки Челик Метал Ропство Поставите Рака Глуждот Ракави Вратот и Јаката Роб Bdsm Фетиш Лисици Секс Игри и Играчки за Возрасни Ограничувања

Нерѓосувачки Челик Метал Ропство Поставите Рака Глуждот Ракави Вратот и Јаката Роб Bdsm Фетиш Лисици Секс Игри

Оценка на посетителот:
DEN 4128.00
DEN 3922.00 -5 %

Стока
Во продавницата

Ако ви се интересни во нашите производи, ве молиме цел & плати тоа сега!
. Ние не прифаќаме никакви враќа без одобрение број на кутија или етикета тој се врати во. Имаме право да побара од вас да плаќаат дополнителни Оддалечена Област Доплата повторно дури и веќе готови уплатата за вашата нарачка. Ве молиме никогаш нема да ја напушти негативни повратни информации за нас, бидејќи на крајот ќе пристигнат денес. Ние се надеваме да се развијат силна, долготрајна, взаемно корисни односи со вас. Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Купувачот е одговорен за дополнителни превозот на трошоците за објекти што се враќаат одби и/или undeliverable. Овие трошоци се на купувачот одговорност. За контрола на квалитет, ние не лично увид за секоја ставка пред пратката.3 cm, legcuffs внатрешен дијаметар 7. Ние не се грижиме за нашите клиенти. Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард. Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 7days по ставка примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Ве молиме укажуваат на вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн. Тоа е навистина надвор од нашата контрола. Понекогаш денот ќе биде одложен поради недостаток. Ние гарантираме дека нашите производи се сосема нови. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. Ние брод на Ali Express' адресата САМО.
Забелешка : поради мерни методи и мерни инструменти се различни, па таму ќе биде имаат малку отстапување, не квалитет проблем или да се воведе разлики. Ако не одредите боја, ние ќе направиме се случајно пратката.

Карактеристики на производот

боја:
женски, машки
Тип На Објект:
Возрасни Игри
Број На Модел На:
QMR-11102044
Бренд Име:
Црна Император
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
2 size choose
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Вид:
возрасни игри во bdsm алатки
Стил:
секс играчки за парови
Тип:
комплет ропство ограничувања
Употреба:
ропството јака нога песна
Објектот:
sextoy еротски производи

Поврзани производи

Силиконски Топката Замолчени Леопард СТП Кожа Секс Производи Фетиш Отвори Устата Замолчени Роб bdsm Ропство Ограничувања

239.52 -6 % DEN 225.00

Силиконски Замолчени Отвори Устата Замолчени Секс Замолчени Главата Подигнат Секс Играчки за Возрасни

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.