• Свеж
143-162 Различни Мажи Paisley Ленти Свила Сатен Џеб Плоштадот Hanky Жакард Ткаени Свадба Партија Handkerchief 10 инчен

143-162 Различни Мажи Paisley Ленти Свила Сатен Џеб Плоштадот Hanky Жакард Ткаени Свадба Партија Handkerchief

Оценка на посетителот:
DEN 134.40

Стока
Во продавницата


F143~162, 20 БОИ СВИЛА HANDKERCHIEF ЗА ВАС ДА се ИЗБЕРЕ.
Бренд : YISHLINE
Фабриката од 1997 година
Тие се 100% свила.
Нов со Ознака, Означува " произведено во Кина, 100% Свила.
Големината е 25 СМ ДО 25 CM (10 ИНЧИ)
Нормална дебелина
Се одликува со чисти пластична кеса
Ве молиме проверете го објектот детали од примерок :
Подолу се бои од овој оглас за вас за да ја видите
Ние сме фабрика продавачот, ние може да се направи :
OEM цел
Намалувањето на превозот цел
Голема количина на налози
Ние сме врвот продавачот, ќе се обезбеди :
превозот во рок од 24 часа
по-продажба на услуги се гарантира, како што не добиваат, се погрешно tiem , проблем со [roblem и така натаму.
YISHLINE ОД 1997 ГОДИНА

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Handkerchiefs
Бренд Име:
YISHLINE
Материјал:
Свила
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Paisley
Објектот Ширина:
10 inch
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
F 143-162
Објектот Должина:
10inch

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.