• Свеж
многу големина Watchbands 14mm 15mm 16mm 17mm 18mm 19mm 20mm 21mm 22mm 23mm рачен часовник бендови рака хривнија пеперутка сребрена тока

многу големина Watchbands 14mm 15mm 16mm 17mm 18mm 19mm 20mm 21mm 22mm 23mm рачен часовник бендови рака хривнија

Оценка на посетителот:
DEN 1056.00
DEN 972.00 -8 %

Стока
Во продавницата


многу големина Watchbands 14mm 15mm 16mm 17mm 18mm 19mm 20mm 21mm 22mm 23mm рачен часовник бендови рака хривнија пеперутка сребрена тока
Точка име : метал Watchband
Објектот должина : Околу 160mm
Објектот боја : Како на сликата
Објектот Дебелина : Околу 3мм

Карактеристики на производот

Бендот Боја:
Сребро.
Бендот Ширина:
14mm, 16mm, 18mm, 19mm, 20mm, 22mm, 24mm, 17mm, 15mm, 23mm, 21mm
Тип На Објект:
Watchbands
Број На Модел На:
многу ширина
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
метал тока
Бренд Име:
МЕИ LI КИНГ
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Должина:
165mm

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.